Як прогріти батареї.

Буває, що опалювальний сезон в самому розпалі, а батареї толком не гріють. При цьому у сусідів або в суміжній кімнаті ширяє не гірше, ніж у фінській бані. Швидше за все, справа в тому, що ваші радіатори володіють рядом недоліків, які не дозволяють їм грітися в повну силу. Насправді ці недоліки легко усунути.
Інструкція
1
Частина радіатора може забитися іржею. Через це холодне повітря пробкою стоїть всередині і не дає батареї прогрітися в повну силу. За допомогою фена погрійте холодну частину батареї хвилин 15-20. Зазвичай цього вистачає, щоб усунути повітряну пробку.
2
Щоб радіатор грів сильніше, помістіть між ним і стіною екран, покритий фольгою. Він буде відбивати тепло і повертати його назад в кімнату. Тепловідбивач бажано зробити трохи більше, ніж батарея, за розміром, а відстань між ним і радіаторами має становити не менше 3 мм.
3
Приберіть декоративні решітки та захисні панелі з радіатора. Вони, звичайно, виглядають здорово, але заважають тепла розподілятися так, як треба. Також не варто загороджувати батареї меблями, шафами і так далі.
4
Хороший спосіб - покрийте радіатор теплоізоляційної фарбою. Так ваші батареї будуть краще прогріватися і, відповідно, ефективніше будуть гріти вас.