Як надіти живця на гачок.

Рибалки часто використовують для лову хижих риб живих рибок (живців) замість металевих, гумових та пластикових приманок. Насадити живця на гачок можна кількома способами.
Вам знадобиться
  • - гачок (трійник, двійник або одинарний);
  • - живець.
Інструкція
1
Для лову щуки чи окуня на тихій воді насадите живця так: одне жало трійника пропустіть під спинним плавцем рибки. Гачок при цьому розташовується вертикально. Такий спосіб утримання живця дозволяє йому активно рухатися в спокійній воді без течії, залучаючи хижаків. Щоб рибка не зійшла з гачка, зафіксуйте жало гумової бусинкою.
2
Якщо ж ви рибалите на річках з невеликим плином, ідеальним буде насадженні живця за верхню щелепу. Введіть жало гачка в рот рибки і виведіть через ніздрю. Якщо дно річки нерівне, щоб уникнути зачепів використовуйте не трійник або двійник, а одинарний гачок. Цей спосіб годиться для донного лову щук та іншої хижої риби.
3
Якщо ж течія річки дуже сильне і є ризик сходження рибки з гачка, використовуйте наступний метод насадки живця на гачок. Проведіть поводок через рот і виведіть його в зябровий отвір. Прив'яжіть двійник, потім застроміть один гачок під спинний плавник, другий нехай буде вільним.
4
При далеких закинув наживки спінінгом рибка повинна бути міцно закріплена, тому використовують такий спосіб насадки живців. Повідець проводять через рот і зябра, гачок встромляють під спинний плавник. Потім роблять петлю з волосіні і закріплюють живця під зябрами. До петлі прив'язують з боків ще два трійника.
Корисна порада
Зберігайте рибок живими, на мертву наживку хижаки не реагують.