Як перетворити життя за 10 днів ?

Багато хто намагається поліпшити своє життя, наповнити її позитивом і яскравими емоціями, але рано чи пізно ці пориви закінчуються і життя переходить в звичний лад. Чому так трапляється? Просто коли ви починаєте змінювати ваше життя, ви хочете вжити в дії всі поради, всі способи та ідеї, про які ви дізналися з різних джерел. Потрібно діяти поступово. І ще, якщо ви хочете впровадити якусь звичку в своє життя, для початку подумайте про те, чи зможете ви дотримуватися її протягом усього життєвого шляху. Перед вами програма поліпшення життя, яка розрахована на 10 днів. Якщо ви будете все робити правильно, то через даний період часу ви вже помітите результат.
Інструкція
1
День 1Перестаньте думати про негативний і неприємному для вас. Якщо ви звикли це робити, є дуже проста техніка позбавлення від цієї звички, яка називається "Відрізання". Її суть в тому, що при появі негативних думок ви повинні не замислюючись прибрати їх з голови і зосередитися на хорошому. Наступне, що ви повинні засвоїти в цей день - життя зовсім не така вже складна і важка штука. Прийміть її такою, яка вона є. Полюбіть себе, свої захоплення і роботу. Посміхайтеся на протязі всього дня.
2
День 2Ісключіте зі свого раціону шкідливі продукти: чіпси, газовані напої, шоколад, пиріжки, піцу, борошняні продукти. Замініть все це салатами, овочами і фруктами. Ваш організм буде вдячний вам за цей непростий крок. Але якщо вам все-таки дуже захочеться з'їсти який-небудь шкідливий продукт, ви можете його ужити з умовою, що після прийому їжі виконайте ряд фізичних вправ.
3
День 3Начніте бігати вранці, запишіться у фітнес-клуб або в студію танців. Всі ці дії допоможуть не тільки зміцнити тонус тіла, але і подарувати вам чудовий настрій на цілий день. Якщо ви не можете дозволити собі ввести у своє життя ці захоплення, є ще один варіант, який допоможе поліпшити вашу фігуру і настрій. Потрібно записати в блокноті вправи, які ви зможете виконувати кожен день вдома, коли у вас буде вільна хвилина.
4
День 4Станьте товариським і компанійським чоловіком. Якщо у вас раніше не виходило заводити нові знайомства і мати хороші відносини, з цього дня ви повинні чітко зрозуміти, що справжні друзі - це одна з найважливіших цінностей в житті. Якщо у вас до сих пір немає таких, то ви повинні негайно з ким-небудь познайомитися. Не бійтеся почати розмову. Найгірше, що може трапитися, - це відхилення дружби. Перед тим як завести розмову з незнайомцем, постарайтеся подумки уявити ваш діалог і вашу мову.
5
День 5Делайте, то що вам подобається. Не звертайте увагу на думку суспільства. Ви - творець вашого життя, вашого світу. Пам'ятайте про це, коли сумніваєтеся в чому-небудь. Ви не повинні боятися людей, обставин. Своєю боязню і страхом ви притягатимете ще більше поганого в своє життя.
6
День 6Постройте план на все своє життя. Один з ефективних способів, щоб зробити ваше життя такою, якою ви бачите її в своїх мріях, - візуалізація. Зробіть дошку візуалізації, використовуючи різні картинки і фотографії. Щовечора дивіться на ваш твір і уявляйте, що все це вже є у вашому житті.
7
День 7Займітесь наукою і дослідженнями. Відвідуйте лекції, спілкуйтеся з людьми, які мають глибокі знання в цікавій для вас області. Навіть якщо вашої діяльності не відповідають такі захоплення, то це не є приводом, щоб відкласти їх.
8
День 8Обновіте ваш гардероб. Можна порадитися зі стилістом або подивитися в інтернеті речі, які будуть відповідати вашому стилю і фігурі, перед тим як вирушати в магазін.Ізменіте картинку на робочому столі на яке-небудь веселе, що піднімає настрій зображення. Оновіть свій плейлист надихаючої і приємною музикою.
9
День 9Начніте контролювати свої фінанси. Складайте списки того, що вам необхідно купити в цьому місяці. Почніть збирати на поїздку в іншу країну.
10
День 10Постарайтесь прийняти у ваше життя нові захоплення і нові звички. Дайте собі слово, що будете виконувати їх протягом всього вашого життя. Дякуйте долі за кожен новий мить, за кожен шанс стати краще.