Як займатися танцями вдома ?

Танці - це унікальний спосіб передачі своєї енергії і своїх почуттів. Це захоплення має ряд позитивних властивостей таких як, підтримання фігури в тонусі, гарний настрій і можливість знайти нових знайомих, які також люблять танці і все, що з ними пов'язано. Якщо ви не можете з якихось причин записатися в студію танців і відвідувати заняття у професіонала, то не варто занадто засмучуватись. Ви можете займатися танцями вдома! Ось декілька простих порад, які допоможуть вам організувати ваші заняття в домашніх умовах.
Інструкція
1
Визначте місце, в якому зможете проводити свої тренування. Це повинно бути просторе приміщення, яке не перешкоджатиме виконанню танцювальних трюків.
2
Купіть самовчитель з танців або знайдіть відео-уроки в Інтернеті. Не намагайтеся вивчити всі рухи відразу. Будьте терпимі до свого нового захоплення.
3
Буде чудово, якщо у вас є друг або подруга, які також хочуть займатися танцями. Адже разом веселіше і результат від занять буде вище.
4
Вивчайте не тільки окремі рухи. Ставте цілі номери, а потім показуйте їх іншим людям. Підготовка до виступу - справа серйозна, саме в цей період ви зможете до кінця осягнути всі навички і прийоми.
5
Не забувайте про розминку перед початком танцювальних занять. Виконайте кілька вправ, щоб розігріти ваші м'язи.
6
учавствующих в різних танцювальних шоу і конкурсах. Показуйте свої здібності іншим людям. Публіка вас обов'язково оцінить гідно.
7
Якщо у вас щось не виходить, не варто засмучуватися. Повторюйте складні вправи якнайчастіше. У вас все вийде.
8
Вивчайте історію різних танців. Це дуже захоплююче і цікаво! Ви можете дізнатися про те, як з'явився той чи інший танець, хто є його творцем. Не думайте, що це лише марна трата часу. Насправді, ви зможете отримати додаткову дозу мотивації і любові до вашого захоплення.