Які квіти подарувати вчителю.

Традиція дарувати квіти вчителю дуже давня, проте з роками батьки забули, що такий букет повинен бути особливим. Він повинен висловлювати ставлення батьків і учня до педагога, тому перехопити квіти на маленькому ринку біля будинку, швидше за все, не вийде.
Оригінальний стиль.

Якщо ви хочете подарувати особливий букет, найкраще звернутися до флористам - вони допоможуть знайти нестандартний варіант букета. Стереотипне рішення - троянди і хризантеми, їх купує переважна більшість учнів, а вчитель 1 вересня або на День учителя котрий рік отримує десятий за рахунком букет троянд і п'ятий з хризантемами. Навряд чи варто дарувати педагогу символ любові і пристрасті, яким є троянда. А ось біла кущова хризантема - це класика, яка буде доречна в будь-яке свято. Ці квіти при недорогою ціною ефектно виглядають і довго стоять у вазі. Сюди ж можна віднести і гвоздику, вона теж довгожитель в зрізаному вигляді.

Оригінальний букет можна піднести, якщо подарувати квіти в горщику - вони довго будуть радувати вчителя. А якщо подарувати плетений кошик з щільно заставленими маленькими горшочками з бархотку, петунією або азалій, буде ще краще. Особливо порадіють такому подарунку вчителя, у яких є дачні ділянки.

Подаруйте щось незвичайне - наприклад, альстромерії. Вона дуже красива, однак опадає через пару днів. Недовго живуть також гербери і імпортні троянди. Російські троянди стоять у вазі майже тиждень, а іноземки можуть зів'янути через 6 - 7 годин, а на сонці - через пару годин.

Виберіть хороші квіти

Щоб квіти довго стояли, потрібно вибрати найсвіжіші: без темних смужок на кінцях пелюсток. Весь листок повинен бути яскраво-зеленим. Не попадіться на хитрість продавця, якщо вам пропонують тугі бутони троянд. Не виключено, що квіти багато днів пролежали в холодному місці, і через півгодини зів'януть. Якщо все-таки хочеться купити троянди, простежте, щоб на них не було шипів і зайвих гілочок. За правилами на стеблі троянди повинно бути не більше трьох-чотирьох відростків з листям, інакше вона швидко зів'яне.

Як надовго зберегти квіти

Якщо ви купуєте букет заздалегідь - візьміть також спеціальні добавки для продовження життя зрізаних квітів. Вони підбираються індивідуально до кожної квітки і коштують небагато. Ще один прийом для захисту квітів - обробка спеціальним лаком, яку може зробити флорист. Це врятує квіти від сонця, поки дитина стоїть на лінійці.

Увага: не додавайте в воду для квітів цукор і аспірин, тому що це абсолютно марно і не продовжує життя рослинам. Налийте в вазу побільше води і не ставте її на протяги і на сонці - от і все, що можна зробити для кращого збереження букета.

Купуйте квіти заздалегідь

Щоб не стояти в черзі за квітами 31 серпня, замовте букет заздалегідь в салоні флористики або в квітковому магазині. В принципі, продукція скрізь однакова. До того ж, тут ви можете не просто купити букет, а попросити зробити тематичну композицію - цікаву і стильну. До речі, зараз модно дарувати квіти без упаковки, а целофан вже давно вважається застарілим. Кращим прикрасою для букета вважається атласна стрічка, яка обережно обмотується навколо стебел і зав'язується красивим бантом.

Важливо врахувати особистість педагога

Жінці-вчителю у віці добре підійде букет або композиція з квітів темних відтінків . Молоденької вчительці подаруйте не надто великі квіти ніжних тонів. Вчителю-чоловікові доречно подарувати вертикальний букет з невеликої кількості кольорів або один великий квітка, прикрашений зеленню.

Кількість квітів

Як би не пручалися знавці етикету, проте стійка традиція дарувати непарну кількість квітів жива донині. Згідно з цими правилами одна квітка - це знак уваги, три чи дев'ять - символізують повагу, п'ять або сім кажуть про визнання в любові. Не прийнято дарувати букет з тринадцяти квіток.