Як запікати в рукаві. Індичка запечена в духовці в рукаві.

Господині нашого часу оцінили по достоїнству переваги готування в рукаві для запікання. По перше, це набагато корисніше, ніж просте обсмажування, так як їжа готується практично без масла у власному соку. А по-друге, після рукава не треба мити деко, оскільки адже весь сік залишається всередині при акуратному розкритті рукава.
Вам знадобиться
    • Рукав для випікання
    • М'ясо (індичка)
    • Бекон
Інструкція
1
Спочатку потрібно підготувати індичку до запікання в рукаві. Для цього потрібно промити птицю, просушити і натерти спеціями або попередньо підготовленим маринадом. Якщо індичка занадто пісна, смак можна поліпшити, обернувши птицю смужками тонко нарізаного бекону.
2
Після цього потрібно підготувати рукав для запікання. Зазвичай він продається метражем, тому потрібно відрізати шматок так званої "труби", бажано з невеликим запасом по довжині, щоб можна було міцно зав'язати кінці рукава. Духовку поки можна включити на розігрів.
3
Потім підготовлену індичку акуратно перекладаємо в рукав, трохи надуваємо його, щоб рукав нещільно облягав птицю, а кінці рукава акуратно і щільно зав'язуємо. Спеціальні кріплення зазвичай продаються разом з рукавом. В деяких джерелах в рукаві рекомендують проколювати пару дірок для виходу зайвого пара - це на ваш розсуд.
4
Далі індичку в рукаві поміщають на деко в духовку і запікають при температурі 200 градусів. За часом індичка готується з розрахунку 45 хвилин на кілограм ваги.
5
Після закінченні часу, індичку необхідно вийняти з духовки, акуратно розрізати рукав, дістати м'ясо і подавати з гарніром.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=aokxWdAIrK8
Зверніть увагу
Обов'язково стежте за тим, щоб рукав не торкався стінок духовки, інакше він може розплавитися.