Як створити власний унікальний стиль.

Останнім часом стало дуже модно, якщо людина чимось відрізняється від інших людей. Щоб створити свій оригінальний стиль, то потрібно мати креативне мислення і розбиратися в модних тенденціях. Якщо ви хочете виділятися з загальної маси, то ваша одяг і макіяж завжди повинні виглядати незвично. Ось декілька простих порад, які допоможуть вам в цій непростій справі.
Інструкція
1
Створюйте свій стиль заздалегідь. Намалюйте на папері передбачуваний образ, перш ніж одягати ту чи іншу річ. Це допоможе вам більш точно сформувати свій наряд.
2
Не забувайте про деталі. Аксесуари - це чудова річ! З їх допомогою можна розбавити будь-який образ. Але якщо ви хочете виглядати оригінально, то, безумовно, вам будуть потрібні незвичайні намиста, брошки, шпильки, браслети, капелюхи і сережки.
3
Окрасьте волосся в незвичайний колір. Експерементіруйте! Червоний, руді, сині, фіолетові волосся - це оріганальних і сміливо.
4
Спілкуйтеся з креативними людьми. Вони допоможуть вам надихнутися на створення нового образу, ви зможете обговорити з ними ваші ідеї.
5
Стати дизайнером. Створіть свій наряд самі! Купіть тканину, дізнайтеся, як зшити той чи інший елемент одягу. Творіть, що хочете!
6
Головне, це не переборщити. Не потрібно впроваджувати в свій образ багато речей, що не звичні для суспільства.
7
Слідкуйте за тим, щоб одяг був не тільки оригінальною, а й акуратною і чистою.