Простий спосіб зробити вії більш привабливими.

Як відомо, часте використання туші сильно шкодить віям - вони світлішають, стають більш рідкісними і непоказними. Але насправді, щоб повернути віям колишню привабливість і навіть зробити їх густіше і темніше, не потрібні дорогі косметичні засоби. Все, що нам знадобиться, можна купити в будь-якій аптеці, вклавшись в 100 рублів.
Не всім від природи дано густі і темні вії, і навіть якщо й дані, то від щоденного використання туші і засоби для зняття макіяжу (нехай навіть самого дорогого) вони неминуче псуються. Але, на щастя, на виручку завжди приходять "бабусині рецепти" - вони прості у використанні, недорогі і, що найприємніше, дуже дієві. Для "лікування" вій знадобляться всього три інгредієнта:

- касторове масло; - реп'яхову олію; - вітамін А (теж у вигляді масла).

В касторове масло додаємо кілька крапель реп'яхової олії та кілька крапель вітаміну А. Перемішуємо ватною паличкою. Отриману суміш наносимо на очищені від туші вії щовечора перед сном. Мені найзручніше наносити суміш ватною паличкою, але можна використовувати стару щіточку від туші, правда її спочатку доведеться довго і болісно відмивати. Не треба наносити занадто багато масла, потрібну кількість вії вберуть самі. Особливо ретельно я промазують вії близько підстави. Увага: може виникнути алергія - почервоніння і припухлість на ранок. У мене алергії не було, хоча шкіра дуже чутлива.

Тепер найцікавіше - результат! Уже на другому тижні щоденного (!) Використання цієї простої суміші мої вії потемніли, стали більш густими і почали дуже красиво закручуватися вгору. Але, що найбільше мене порадувало, вії стали довшими!

Як і всі народні рецепти, цей не дає миттєвого результату. Доведеться наполегливо наносити олію щовечора (якщо раптом один або два дні про них забудете, мир, звичайно, не завалиться), але результат того вартий!