Чим корисний виноград.

Виноград любимо величезним числом людей. У нього чудовий і вишуканий смак, але багато його воліють включати в свій раціон не тільки через смак, а й з-за його величезної користі для нашого організму. Але чим же він так корисний? Це і належить дізнатися.
Інструкція
1
Думаю, що мало хто знає про те, що виноград може захистити від інфаркту. Але ж це дійсно правда! І це доведено американськими вченими, які проводили досліди на гризунах. Виявилося, що дана смакота знижує артеріальний тиск, а це, в свою чергу, покращує роботу нашого головного механізму, тобто серця. А ще дана ягода знижує рівень холестерину в крові. Пийте виноградний сік щодня!
2
Виноград може допомогти вам і в схудненні, що так само науково доведено. І найкраще допоможуть саме його ягоди, а не сам виноградний сік. У чому секрет цього дива, вчені так і не з'ясували, але вони вважають, що все криється в тому, що до складу винограду входять речовини, які перешкоджають відкладенню жиру, причому найбільша кількість даних речовин міститься саме в шкірці даного продукту. Ось чому на дієті слід їсти сам виноград, а не пити його сік. Вообщем як би там не було, але ефект є і навіть вельми непоганий!
3
Якщо хочете захистити свою шкіру від сонячних опіків, то виноград вам на допомогу. У ньому містяться флавоноїди, які підвищують стійкість шкіри до ультрафіолетового випромінювання. Так само дана речовина зменшує ризик виникнення раку шкіри. Найбільше флавоноїдів присутній в червоному винограді.
4
Так же виноград корисний і в боротьбі з карієсом. Речовини, які входять до складу цього фрукта, закріплюються на бактеріях, які знаходяться у людини в роті, в результаті чого ускладнюють освіту зубного каменю, який є головним помічником карієсу, якщо можна так сказати. Їжте фрукти і користуйтеся дарами природи!