Як записувати демо.

Сьогодні користувачі ПК можуть створювати відео демонстрації певних дій, виконуваних на комп'ютері. Записи ігрового процесу, відео-уроки - все це можна реалізувати за допомогою спеціальних програм.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, спеціальне ПЗ, відеокамера.
Інструкція
1
Відразу внесемо поправки щодо можливого запитання: до чого тут відеокамера. Все досить просто. Сьогодні користувачі часто записують ігровий процес покерних сеансів та інших додатків, застосування програмного забезпечення в яких не представляється можливим. Ви можете включити програму на запис, однак при подальшому перегляді матеріалу на екрані буде відображатися тільки чорне простір. У зв'язку з цим, бажаючи записати гру в одному з покер-румів, заздалегідь слід запастися відеокамерою.
2
Щоб записати демо гри, ви можете встановити на комп'ютер спеціальну програму, яку можна знайти, скориставшись послугами пошукових систем (сьогодні існує безліч платних і безкоштовних програм подібного роду). На відміну від деяких додатків, чиї шляхи установки змінювати не рекомендується, програма для запису демо може бути встановлена в будь-який розділ диска. Встановивши ПО на комп'ютер, запустіть програму і задайте в настройках значення гарячих клавіш. Наприклад, якщо ви призначили старт записи на клавішу «End», в грі вам потрібно буде натиснути цю кнопку для початку запису.
3
Деякі ігри також мають на увазі запис демо через ігрову консоль (наприклад, Counter-Strike). Про те, як записати демонстрацію в такому випадку, ви можете дізнатися на профільних форумах в інтернеті (спосіб старту записи індивідуальний для кожної гри).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=i9fPdLMYeD4
Демо-диск - це візитна картка будь-якого початківця виконавця або групи. Демонстраційні записи музиканти поширюють серед знайомих представників музичної індустрії і звукозаписних компаній. У ньому все має бути добре - і обкладинка, і «начинка».
Вам знадобиться
  • - кілька якісних композицій;
  • - хороша студія звукозапису.
Інструкція
1
Підготуйте матеріал, який ви будете записувати. Нехай це будуть 3-6 кращих ваших композицій. Записувати більшу кількість немає сенсу немає, т.к. навряд чи хтось буде слухати всі треки. При створенні композицій дотримуйтеся єдиної концепції, стилістики. Ви повинні досить чітко уявляти собі свою потенційну аудиторію. І той, кому ви відправите диск, під час прослуховування також повинен відразу зрозуміти, для кого ви пишите свою музику. Відпрацюйте матеріал як слід, доведіть до досконалості аранжування та тексти пісень, вокал, кожну ноту. Першим на диску повинен йти кращий трек. Якщо перша пісня не буде вартої, швидше за все, продюсер чи не стане слухати далі. Більш того, пісня повинна з перших секунд зацікавити, зачепити, щоб її хотілося дослухати до кінця.
2
Знайдіть відповідну студію звукозапису. Запис демо - відповідальне завдання. Навіть якщо у вас не найбільший бюджет, краще вибрати ту студію, чиї послуги мають принаймні середню вартість. Якість запису повинно бути на рівні, адже від цього залежить, яке враження справить ваша музика і ви самі. Часто студії пропонують додаткові послуги з доопрацювання композиції ще до її запису, наприклад, допомагають поліпшити аранжування. До професійних порад завжди варто прислухатися.
3
Подбайте про оформлення диска. Його обкладинка повинна привернути увагу людини, яка може змінити вашу долю. Він повинен помітити її серед безлічі інших. Обкладинка повинна бути не тільки привабливою, але і інформативною. Не забудьте вказати свої контакти на випадок, якщо лейбл зацікавиться вашою музикою. Контакти залиште і на самому диску, адже обкладинка може випадково загубитися.
4
Якщо ви не плануєте підкорювати вершини шоу-бізнесу, а виступаєте в ресторанах і на весіллях, то вам теж знадобиться демо-диск, щоб давати його менеджерам і арт-директорам закладів. В цьому випадку вимоги до запису не такі суворі. Пісні можуть бути не вашими, а чужими, заспівати під мінусовку. Сьогодні у багатьох музикантів є якісне обладнання для звукозапису вдома, тому треки можуть бути записані і не в професійній студії. Звичайно, запис в будь-якому випадку повинна бути якісною.
Зверніть увагу
Обов'язково зробіть копії - відправлений диск до вас вже не повернеться.
Корисна порада
Протестуйте підсумкову запис на різних колонках, щоб переконатися в її якісному звучанні на різних аудиосистемах.