Як заощадити на покупках в продуктових магазинах.

Вирушаючи за покупками в продуктовий магазин, можна значно заощадити свій сімейний бюджет, якщо слідувати деяким нехитрим правилам. Головне при покупці продуктів - підходити до цього процесу розбірливо і з розумом.
Інструкція
1
Розподіліть своє меню приблизно на тиждень і запасайтеся продуктами саме на цей термін. Не варто купувати продукти безпосередньо до вечері або обіду - вийде марнотратно.
2
Не купуйте в магазинах заздалегідь нарізані продукти або готові страви. За сервіс доведеться доплатити, а самостійно приготовані страви обійдуться дешевше.
3
Не варто купувати в продуктових супермаркетах предмети господарського або будівельного призначення. Зазвичай ці товари виставляють з націнкою. У спеціалізованих магазинах можна знайти дешевше.
4
Намагайтеся купувати продукти в період знижок. Зазвичай у великих супермаркетах буває заздалегідь розпланований графік знижок - запасайтеся продуктами в ці дні.
5
Користуйтеся дисконтною карткою або картою постійного покупця. Але, отримавши знижку, не варто набирати все підряд - обмежтеся звичайним асортиментом продуктів.
6
Як правило, найдорожчі продукти поміщають в центр вітрини. Шукайте товари на верхніх і нижніх полицях. До речі, найсвіжіші продукти зазвичай ховаються всередину вітрини. На це теж варто звернути увагу.
7
В проходах нерідко можна побачити кошики з товаром. Продавці називають їх «ціновими мінами». Ціни на ці товари кілька вище, хоча і відзначаються спеціальним, нібито «знижковим» цінником.
8
Не варто купувати продукти на касах. Вони зазвичай на порядок дорожче, ніж аналогічні в інших магазинах.
9
Взагалі, намагайтеся здійснювати покупки в різних магазинах. Залежно від постачальників і орієнтованості на покупців, одна група товарів може бути дешевше, ніж така ж в іншому магазині. З'ясуйте, що десь приблизно дешевше, і «Затарюйтесь» за цією схемою.
10
Не робіть покупок в поганому настрої або на голодний шлунок. Занадто великий ризик, що ви купите те, що вам насправді зовсім не потрібно.
11
І, звичайно, перевіряйте чеки на касі. Якщо щось не збігається в ціні, вимагайте відпустити вам товар за тією вартістю, яка вказана на ціннику.