Красиві картини, для затишку в домі.

Я розповім, як можна дуже просто і швидко створити гарні картини своїми руками, причому зовсім не обов'язково мати для цього спеціальні навички. Вони дійсно дуже прикрашають стіни будинку, створюють затишок, підходять під будь-який інтер'єр і дуже благородно виглядають!
Вам знадобиться
  • Полотно на картоні, якого розміру, який забажаєте, продається в будь-якому художньому салоні, коштує не дорого. Олійні фарби, тюбики беріть маленькі, їх вистачить на довго. Колір вибирайте за бажанням. Білий обов'язково і рекомендую зелений, жовтий і червоний, а взагалі дивіться під інтер'єр. Розчинник для масні фарб, а можна просто рослинне масло. Клей момент, універсал, він пахне, але з ним працювати легше, пва теж можна, він не пахне, але він рідкий, з ним трохи складніше. Кисть для малювання середнього розміру. Рамку можна зробити з гілок з під троянд, а можна замовити в тому ж салоні. Ну і звичайно висушені троянди. Спеціально сушити їх не треба, коли вони подвянут, вішайте їх вниз бутонами, вони красиво висохнуть. І так, в результаті, що нам необхідно: полотно, фарби, кисть, клей, масло, квіти і рамка за бажанням. До речі якщо рамку будете робити з гілок знадобиться сірий шпагат, в господарському відділі продається.
Інструкція
1
Наносимо на полотно фарби, попередньо змішані з маслом на гамі. Один колір повинен плавно переходити в інший, для цього масла беремо побільше, фарби по менше, тоді колір буде ніжним і не забуваємо про білу фарбу.
2
Фарба повинна висохнути. До речі є варіант спершу квіти наклеїти на полотно, а потім малювати фон. Так от, фарби сохнуть 1, 5 -2 тижні, це не швидко, але ефект від масла обладнаний. Приступаємо до наклейки кольорів. Відрізаємо головки у троянд, залишаємо невеликий хвостик (стебло) близько 3-4 см. Викладаємо композицію, переконайтеся, що вам вона подобається, перебираємо всі можливі варіанти. По діагоналі, в кутку, по центру ... потім починаємо приклеювати квіти до полотна, ті, які до полотна не прилягають, до найближчих квітам, щоб було об'ємно, клеєм квіти практично один на одного, можна в центр композиції, під квітами, приклеїти поламані гілочки і на них вже клеїти квіти, буде об'ємніше. Можна приклеїти листочки, акуратно засовували їх між квітами, особливо прикрашає композицію гипсофилла. Це маленькі білі квіточки, ними часто прикрашають букет, я їх обожнюю. Іноді клей доводиться прям заливати в квіти, щоб дрібні деталі склеїлися. Сидять вони потім дуже міцно. Пва хоч і білий, але потім стає прозорий. Так що клею видно не буде.
3
Основна робота зроблена. Тепер працюємо з рамкою. Я вже сказала що рамку можна замовлення, будь-якого кольору і фактури. Рамка необхідна картині, вона надає їй завершений вигляд і вона виглядає на багато красивіше. А можна зробити з гілок. Для цього для кожної сторони полотна підбираємо або відрізаємо по 3-4 гілки, так щоб їх розмір був приблизно на 5 см довше сторони. І так по 4 гілки однієї довжини для 2х сторін і ще по 4 гілки для 2х інших сторін. А якщо у вас полотно квадратний, то 16 гілок 4? 4. І пов'язуємо по кутах їх шпагатом. Потім рамку так само на клей приклеюємо до полотна. Виходить супер!
Зверніть увагу
Якщо ви спробуєте, у Вас обов'язково вийде! Це зовсім не складно і дуже захоплююче!
Корисна порада
Після того, як робота закінчена, можна купити лак в аерозолі і побризкати квіти. Продається в будівельних магазінах.А якщо квіти припадають пилом, то можна збризнути цим лаком, а можна звичайним для волосся, пил зникне. Зі зворотного боку картини приклейте смужку джгута, щоб її можна було повісити на цвяшок.