Як подарувати гроші красиво. Як красиво подарувати гроші на весілля.

Гроші були б дійсно найкращим подарунком, якби не одне маленьке «але»: дарувати купюри в конверті часто буває ніяково. Як подарувати гроші красиво і оригінально?
Інструкція
1
Найпростіший спосіб «упакувати» подарункові купюри - це придбати спеціальну листівку «для грошей» - по суті той же конверт, але красиво оформлений. Подарункову упаковку можна зробити і самостійно, прикрасивши звичайний конверт аплікацією, малюнком, бантами або стрічками.
2
Якщо ідея красивого конверта здається вам банальною - можна придумати нестандартні способи упаковки. Наприклад, оберніть гроші шовковою тканиною, перев'яжіть стрічкою і покладіть в маленьку шкатулку або подарункову коробку. Можна упакувати кожну купюру окремо, звернувши її трубочкою і прикрасивши бантом - або помістивши в окремі невеликі конверти з різнокольорового паперу, написавши на кожному конверті теплі слова.
3
В якості упаковки для «грошового подарунка» можна використовувати портмоне, гаманець або навіть дитячу скарбничку. Просто помістіть купюри всередину - і даруйте вже не «просто гроші», а «гаманець з грошима». При цьому в якості «додатки» до грошей може виступати практично все, що завгодно. Наприклад, візьміть невелику плюшеву іграшку, повісьте їй на шию мішечок з купюрами - і оголосите винуватцю торжества, що даруєте йому «грошового зайця», який принесе фінансову удачу.
4
Якщо ваш грошовий подарунок - «цільової» (тобто передбачається, що обдаровуваний використовує ці гроші на якусь конкретну покупку), можна обіграти це в оформленні вашого презенту. Наприклад, якщо ви даруєте гроші на новий мобільний телефон - купюри можна покласти в сумочку для стільникового; а «цільовий внесок» на придбання кухонних меблів помістити в красивий чайник для заварювання.
Зверніть увагу
Як оригінально подарувати гроші? Гроші на весілля прийнято дарувати в відкритому конверті великими і новими купюрами. В конверт також вкладають листівку з привітаннями і підписом «від кого». Вітання у віршах власного твору, красивий конверт ручної роботи, листівка з фотографіями нареченого і нареченої одразу зроблять ваш подарунок оригінальним.
Корисна порада
Даруємо на весілля гроші. Подарунок на весілля "Кіндер-сюрпризи". Можна подарувати одне яєчко кіндер-сюрпризу, а можна цілу корзинку з яєчками. Гроші на весілля покласти в маленькі кульки, надути їх гелієм і скласти у велику коробку. Коробку красиво упакувати. 19. Подарунок на весілля "Горщик меду". Всередину горшочка покласти гроші загорнуті в поліетиленовий пакет.