Як доглядати за килимом.

Щоб килим довше радував вас, за ним потрібно доглядати, як і за будь-який інший річчю. Але килим - річ специфічна. І є чимало тонкощів в тому, як правильно його експлуатувати і чистити.
Інструкція
1
Новий килим не потрібно пилососити або трясти - він тільки втратить вигляд. Перші три місяці килим рекомендується чистити м'якою щіткою.
2
Чи не стелите килими на мокрий підлогу. І, звичайно, не звертайте їх у рулони - ушкодите Аппретури. А щоб килим не заношувати, міняйте його положення. Намагайтеся не ставити на килим шифоньєри, комоди та іншу «об'ємну меблі». І не підгинайте краю килима, якщо він кудись не влазить. Краще підрізати і грамотно закріпити краю.
3
Щоб освіжити килим, використовуйте ганчірку, змочену у воді з додаванням оцту або розсолу квашеної капусти.
4
Не потрібно вибивати килим, повісивши його на паркан або перекинувши через мотузку для білизни. Для вибивання килима використовуйте тільки дуже тверді вибівалкі.
5
Щоб килимок не ковзав, потрібно прикріпити до його внутрішньої поверхні гумові прокладки. Ну, або радикальний спосіб - прибити килим до підлоги (правда, ця рада доречний тільки на дачі або в сараї ...)