Як в Однокласниках безкоштовно дарувати подарунки.

Сайт Одноклассники.ру користується величезною популярністю не тільки серед молоді, але й серед людей більш старшого покоління. Цю соціальну мережу люблять за те, що вона проста у використанні. Там ви зможете знайти своїх старих друзів, спілкуватися з ними і навіть дарувати один одному віртуальні подарунки.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер, ноутбук, планшет або будь-яке інше пристрій для виходу в інтернет;
  • - доступ до інтернету.
Інструкція
1
Подарунки на сайті Одноклассники.ру зазвичай платні й коштують 20 кайданів. Однак, іноді ви можете дарувати своїм друзям і безкоштовні подарунки. Для цього вам достатньо набрати бонусні очки, беручи участь в модерації фотографій користувачів цієї соціальної мережі. Модеріруя фотографії інших людей, ви будете поступово накопичувати на своєму рахунку бали, якими можете розплачуватися в спеціальному аукціоні. Аукціони проходять щодня, причому, навіть безперервно. Вони дозволяють вам виграти безкоштовні смайли на кілька днів, статус невидимки, безкоштовні оцінки 5+ або ж безкоштовні подарунки для ваших друзів.
2
Для того щоб набрати бонусні бали, зайдіть в меню «Ігри» і введіть в рядок пошуку ключову фразу: «Модератор однокласників». Далі дотримуйтеся інструкції, зазначеної в цьому додатку.
3
Набравши пристойну кількість балів, зайдіть у розділ «Ще», який знаходиться відразу ж під вашим прізвищем. В цьому розділі виберіть вкладку «Аукціони». Дочекайтеся, поки почнеться розіграш безкоштовного подарунка, робіть ставки і вигравайте. Як і в будь-яких інших аукціонах, перемагає той учасник, який запропонував в обмін на подарунок найбільшу кількість очок.
4
Ще одним способом дарування безкоштовних подарунків на сайті Одноклассники.ру є святкові знижки та акції. Адміністрація сайту вирішила порадувати своїх відвідувачів і зробила їм приємний сюрприз. Тепер під час деяких свят вам стали доступні абсолютно безкоштовні подарунки або подарунки, вартість яких складає всього лише 5 кайданів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=S_K9ICOpqqk
Зверніть увагу
ОК - це валюта, придумана адміністрацією сайту Одноклассники.ру. 1 ОК зазвичай становить 1 рубль.