8 правил, які допоможуть впоратися з безсонням.

Знову не спітся..Те, хто знайомий з безсонням, розуміють наскільки це неприємний стан. І вони намагаються впоратися з ним, але все в порожню. Але на щастя, існують деякі прості правила по боротьбі з безсонням. Можливо, саме вони допоможуть впоратися з цією проблемою.
Інструкція
1
Вставати необхідно в строго певний час. Це є найпростішим і твердим правилом з усіх. Воно допомагає уникнути розвиток «синдрому сови», який, в свою чергу, і може стати причиною безсоння.
2
Ліжко необхідно використовувати строго по застосуванню - для сну. Не потрібно на ній валятися і просиджувати цілими днями. Вона не повинна бути місцем для всіляких посиденьок.
3
Створіть для себе щоденний ритуал перед сном. Наприклад, провітріть кімнату, вмийтеся тощо. Після того, як ви ляжете після певних дій, підсвідомість це розуміє, як сигнал того, що ви готові до сну.
4
Не спіть удень. Адже найчастіше, коли ми поспимо днем, вночі стає дуже складно заснути.
5
Не варто засмучуватися через те, що ви ніяк не можете заснути. Чим більше ви про це думаєте, тим менше ймовірності того, що ви швидко заснете. І не треба мучити себе думками про те, що вам завтра рано вставати тощо. Це лише погіршить становище і віддалить сон.
6
Перед сном необхідно розслабитися. Можна навіть зробити спеціальну вправу для цього: ляжте на спину і постарайтеся розслабити абсолютно всі м'язи тіла, особливо обличчя. Потім продумайте кілька разів фразу - мої м'язи повністю розслаблені, моє тіло відпочиває, мене ніщо не хвилює. Найголовніше - повністю розслабитися, а сон вже прийде сам собою.
7
Вважайте по-англійськи або на якому-небудь іншій мові. Лягайте на спину, не ховаючись ковдрою, потім розслабте всі м'язи тіла і на видиху починайте рахувати до, наприклад, 20 і назад. Скоро ваші думки почнуть плутатися і ви злегка замерзнете. Саме час лягти на бік, закутатися в ковдру і солодко заснути в теплі і затишку. Тільки вважати не слід російською мовою. Потрібно вибрати таку мову, яка складний для сприйняття.
8
Постарайтеся відключити всі думки. Багато, коли лягають спати, підводять підсумки дня. Якщо не виходить заспокоїти думки, то сходіть на вечірню прогулянку і обміркуйте все по дорозі. Заодно налаштуєте позитивно себе на прийдешній день. Удачи вам!