Як очистити килим від бруду і плям.

Щоб почистити килим, не обов'язково вдаватися до дорогих засобів. В арсеналі домашньої господині є чимало засобів, які допоможуть вирішити проблему з брудним килимом (або з жахливим плямою на килимі) раз і назавжди.
Інструкція
1
Можна вдатися до «допомоги» кухонної солі. Порозсипайте дрібну кухонну сіль по килиму, потім підметіть його віником, вимоченим в мильному розчині.
2
Добре чистить килими чайна гуща (так-так, на ній можна не тільки гадати!). Попередньо пропилесосьте килим, потім розсипте по його поверхні чаїнки. Через деякий час почистіть килим щіткою.
3
Можна почистити килим за допомогою спеціального розчину. У відро з теплою водою додайте пару ложок порошку і трохи нашатирного спирту, а також ложку солі. Після протріть килим ганчіркою, вимоченої в цьому розчині. Порошок і «нашатирка» очистять бруд, а сіль додасть килиму блиск. Щоб не залишилося розлучень, протріть килим сухою ганчіркою. А потім повісьте його сушитися.
4
Взагалі, нашатирний спирт - відмінний засіб для виведення плям, особливо, якщо пляма - «фруктового», «ягідного» або «винного» походження. Розчин готується так: 1 чайна ложка на 1 літр холодної води. Головне - обробити пляму якомога швидше.