Балетки, ботильйони, кеди і кросівки . Яка взуття корисна, а Яка ні ?

Головні болі, порушення обміну речовин і інше і інше - все це може бути лише через те, що у нас неправильна постава. А на саму поставу, в свою чергу, впливає безліч факторів, одним з яких є взуття, яку ми носимо щодня. Так яка ж взуття корисна для здоров'я, а яка ні? Це належить дізнатися.
Інструкція
1
Шльопанці. Багато їх люблять за простоту, але, на жаль, така любов небезпечна. Стопа в них, якщо можна так сказати, гуляє і не тримає форму. Якщо носити таке взуття тривалий час, то цілком реально заробити плоскостопість.
2
Туфлі на каблуках без задника - сабо. Інакше кажучи, це ті ж самі шльопанці, тільки ще небезпечніше, так як в них присутня подвійний мінус, а саме: сам каблук і відсутність задника. У будь-який момент можна навернутися в таких туфельках, грубо кажучи. А це може призвести як до розтягування зв'язок, так і до перелому! Та й до того ж від даної взуття дуже сильно псується хода, так як носити її доводиться пальцями.
3
Літні ботильйони. Іншими словами, це босоніжки з чоботом. Якщо у них немає високого каблука, то вони ще більш-менш безпечні. Мінус тільки у тих моделей, які високі. Нога занадто закутана і стиснута всілякими ремінцями.
4
Балетки. Вони, на перший погляд, здаються самими безпечними, але це не зовсім так. Вони безпечні лише тоді, коли у них присутній маленький каблучок. Якщо він відсутній, то таке взуття краще постійно не носити, так як можна заробити плоскостопість, як і від шльопанців.
5
Кеди і кросівки. Багато хто з нас носять їх не знімаючи, а шкода. Це неправильно. У них теплообмін утруднений через синтетичної підошви. По-хорошому даний вид взуття слід одягати на махровий носок, але ніяк не на синтетичний. Ви тільки уявіть, що буде з вами, коли важко дихати. Те саме буде і з ногою. І взагалі, якщо вибирати між кросівками та кедами, краще віддавати перевагу кроссовкам, так як вони зроблені за формою ноги. А кеди це лише шматок гуми з матерчатим верхом. Для ноги в них немає ніякої підтримки.
6
Мокасини. Багато зараз воліють даний вид взуття. Слід про них сказати теж, що і про балетках. Є невеликий каблучок - прекрасно, немає - не носіть.
7
Ну, і, звичайно ж, домашні тапочки. В ідеалі вони повинні бути м'якою шкіряним взуттям з невеликим каблуком. Але багато хто воліє повстяні-гумові тапочки. Це дуже навіть неправильно. Адже їх ніхто не стирає. Ви тільки уявіть який це рай для всіляких мікробів! Вибір за вами.
Корисна порада
Пам'ятайте, взуття обов'язково повинна бути зручною! Вибирайте взуття з натуральних тканин. Геть синтетику! Каблучок 2-3 сантиметри тільки вітається!