Ще 5 способів заощадити час, або Як встигати більше.

Час - найцінніший ресурс. Але його постійно не вистачає. Доводиться жити в постійному цейтноті, і це вимотує. Але є чимало способів, як заощадити час, якщо підходити до цього грамотно. Поради дає американський психолог Пітер Стоун.
Інструкція
1
Складіть список щоденних справ. Але оцінюйте час, який ви витрачаєте на виконання тієї чи іншої справи, реально. Тобто, якщо ви любите бігати по 15 хвилин, не варто так прямо і писати: «Пробіжка - 15 хвилин». Адже ви витратите час на переодягання, вихід з дому, душ і т.д. Враховуйте і ці тимчасові витрати.
2
Виконуйте одна справа, не відволікаючись на інші. Недарма народна мудрість говорить: «За двома зайцями поженешся - жодного не зловиш». Сфокусуйтеся на чомусь одному, намагаючись укластися в обмежені часові рамки, а про все інше навіть не думайте!
3
Якщо у вас щось не виходить, відкладіть це. Все одно не вийде. Якщо у вас сьогодні не лежить душа до того, щоб написати нову статтю на свій блог, чи не мучтеся. Краще зробіть щось інше, за списком, а ввечері ляжте спати раніше.
4
Обов'язково залишайте собі час для відпочинку. Людина не машина, він не може працювати нескінченно. Трохи відпочивши, ви значно підвищите свою продуктивність, а, значить, встигнете більше.
5
Позбавтеся від обтяжливих справ. Чи не спілкуйтеся з тими людьми, які вас дратують. Не робіть ті справи, які ви робите з огидою, вважаючи, що це «обов'язкова програма». Або перекладіть їх на інших.