Як приготувати гостру закуску з квасолі. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

1 Для приготування цієї закуски найкраще підійде квасоля з широкими лопатками в молочно-воскової стиглості. Очистіть їх від зерен і покладіть в киплячу воду. 2 Коли вода закипить, квасоля вийміть і підсушіть. Очистіть часник. Помідори наріжте часточками. Гострий перець і часник пропустіть через м'ясорубку. Частина цієї гострої маси покладіть на
Вам знадобиться
  • - 1 кг стручкової квасолі;
  • - 100 г часнику;
  • - 500 г помідорів;
  • - гострий перець за смаком;
  • - сіль.
Інструкція
1
Для приготування цієї закуски найкраще підійде квасоля з широкими лопатками в молочно-воскової стиглості. Очистіть їх від зерен і покладіть в киплячу воду.
2
Коли вода закипить, квасоля вийміть і підсушіть. Очистіть часник. Помідори наріжте часточками. Гострий перець і часник пропустіть через м'ясорубку. Частина цієї гострої маси покладіть на дно емальованого посуду, посоліть. Потім покладіть помідори, наступний шар - квасолеві лопатки. потім знову суміш часнику і перцю, помідори, квасоля і так далі.
3
Посуд накрийте чистою бавовняною серветкою і покладіть гніт. Поставте в прохолодне місце на тиждень. Через 7 днів гостра закуска з квасолі готова.
Корисна порада
Цю закуску можна заготовити про запас. Для цього перекладіть масу в чисті скляні банки, простерилизуйте протягом 30-60 хвилин в залежності від величини тари і закатати кришками.