Махи - махи: що за звір ? покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Чого тільки не зустрінеш в наших супермаркетах! Екзотичне м'ясо, риба, овочі, прянощі ... Однак ми за звичкою беремо знайомі продукти. Чому? Та почім же нам знати, як оцю екзотику вживати? А часто, купивши, але неправильно приготував, ми ставимо хрест на тому чи іншому продукті? Давайте не будемо боятися нового, а візьмемо на озброєння смачний рецепт, і вирушимо за махи - махи!
Вам знадобиться
  • 2 філе риби махи - махи;
  • Оливкова олія для смаження;
  • Сіль, перець (чорний і чилі);
  • Лимонна цедра;
  • Борошно.
Інструкція
1
Для початку давайте розберемося, а що це за звір - то такий? Отже, махи - махи (іноді просто махи) або корифена велика - хижа риба, яка широко поширена в тропіках і субтропіках. Ця риба повністю виправдовує свою назву: іноді вага дорослої особини досягає 40 кг! М'ясо риби щільне, але досить соковите. Трохи схоже на куряче, як деякі знаходять, що досить цікаво. Не має будь - якого специфічного запаха.Скорее все, ви купите цю рибу у вигляді філе зі шкірою. Так ось, першим ділом - знімаємо шкірку.
2
Змішуємо перці, сіль, цедру і борошно - це наша панірування. Підготовлене філе промаківаем паперовим рушником і добре обвалюють в паніровці.
3
На сковороді з хорошим покриттям розігріваємо оливкове масло. Смажимо рибу по 5 хвилин з кожного боку. Прекрасним гарніром послужить паста.Пріятного апетиту!