Як відновити розбиті тіні.

Тіні привертають увагу жіночої половини не менше, аніж туш для очей. Але у такого тендітного косметичного продукту, як тіні для очей, є властивість легко ламатися, кришитися. Таке може статися при замовленні тіней через інтернет, поки ваша посилка йде через митницю, перевозиться на транспорті. Ніхто не може застрахувати її від поломки, дуже прикро, якщо ви чекали свою посилку, але вона прийшла розбитою, або банальним чином ви упустили тіні на підлогу.
Вам знадобиться
  • - спирт (або будь-який медичний антисептичний розчин);
  • - піпетка;
  • - олівець (що закінчилася ручка);
  • - невеликий відріз щільного паперу;
  • - шматочок тканини, бажано х/б (хустинку, непотрібна ганчірочка);
  • - монета (10 копійок, 50 копійок, залежно від розміру блістери).
Інструкція
1
Розкришити ручкою або олівцем розбиті тіні в дрібний порошок без грудочок, навіть якщо тіні постраждали не повністю.
2
Вирізати отвір для розбитого блістери (блістер - це окремий відтінок тіней у складі всієї упаковки) з цупкого паперу - так, щоб інша частина упаковки, де тіні не розбиті, була покрита папером.
3
Набрати в піпетку спирт або інший антисептичний розчин і капнути в вийшла роздроблену масу тіней в блістері. Зачекайте, поки спирт розподілиться по всьому об'єму блістери.
4
Взяти монетку, розмірну блістеру, обернути в хустинку і щільно притиснути до блістеру, створюючи прес. Чим сильніше пресуєте, тим краще. Тримати прес 30-40 секунд.
5
Готово! Акуратно прибрати монетку, почекати поки відновлені тіні висохнуть. Почати користуватися ними можна вже на наступний день.
Зверніть увагу
Важливо не переборщити зі спиртом, але і капати менше теж немає сенсу. Якщо спирту виявилося багато, просто почекайте, поки він повністю вбереться в тіні, і продовжуйте далі.
Корисна порада
Якщо блістери ваших тіней НЕ круглої форми, а наприклад, квадратної, прямокутної або іншої, можна замінити монети будь-яким іншим підручним матеріалом, наприклад, щільним картоном, або на щось інше, що ні прогнеться під пресом і "зробить "потрібну форму.