Бездоганні стрілки для очей.

Ідеальні стрілки завжди привертають увагу, роблячи акцент на очах. За допомогою стрілок можна створити саму різну форму очей: від котячого розрізу, як у Анджеліни Джолі, до круглих лялькових, як у Твіггі. Але підібрати і створити ідеальну форму не завжди легко.
Вам знадобиться
  • Підводка для очей (рідка, гелева або підводка-фломастер)
  • Олівець для очей в тон підводці
  • Кисть для підводки (якщо використовується гелева підводка)
Інструкція
1
Найкраще почати з знежирення століття, для того, щоб підводка довше трималася на ньому. Для цього можна використовувати лосьйон, міццелярную воду і тп. Після можна злегка припудрити віко, або нанести тіні для очей.
2
Візьміть підводку (або наберіть трохи підводки на кисть, якщо вона гелева), піднесіть до століття. Щоб рука не тремтіла, можна підставити мізинець під око, таким чином зафіксувавши положення.
3
Почніть малювати тонку лінію з середини століття, ведучи її в напрямку до зовнішнього куточка ока.
4
Тепер малюємо тонку лінію з внутрішнього куточка ока, ведучи її до середини століття, тим самим поєднуючи з попередньою лінією. Важливо, щоб лінія, що йде від внутрішнього куточка ока, була максимально тонкої, щоб не захаращувати таким чином повіку (це особливо актуально для власниць невеликих очей, вузького розрізу очей або просто маленького століття).
5
Класичним способом малювання стрілки вважається лінія, проведена як би протягом нижньої лінії росту вій. Але є й інші способи нанесення стрілок.
6
Візьміть олівець для очей, або вашу підводку, якщо ви вже добре нею володієте і рука не тремтить, прикладіть олівець до обличчя, проводячи їм лінію від кінчика носа (ніздрі) до зовнішнього куточка ока. При цьому виходить, що олівець продовжує лінію очі. Відзначте кінчиком олівця потрібну вам довжину стрілки, просто приклавши його і поставивши невелику крапку. Тепер вам буде легше орієнтуватися з нанесенням стрілки. Така стрілка підійде будь-якій формі очей все залежності від розрізу, форми, та інших параметрів.
7
З'єднайте точку із зовнішнім куточком ока за допомогою олівця для очей або підводки, зафарбуйте вийшла стрілку. Можна її зробити більш тонкої або більш товстою, головне, зуміти повторити теж саме на іншому оці.
8
Більш тонкий варіант вважається повсякденним, більш довгі і товсті стрілки підходять для вечірніх та урочистих виходів. Поєднавши кінчик носа із зовнішнім куточком ока, вам вдасться створити симетрію в лініях особи, що зробить його більш пропорційним, а розріз очей правильним, а, отже, більш привабливим.
Зверніть увагу
Якщо малювати стрілку олівцем, попередньо потрібно обов'язково нанести на повіку або тіні для очей, або знежирити і припудрити його, щоб згодом стрілка не стерлася протягом дня, а ваші зусилля не пропали даром.
Корисна порада
Найстійкішою вважається гелева підводка. Вона продається в баночці і набирається спеціальним пензлем для підводки зі скошеним ворсом або тоненькою пензлем із загнутим кінцем ручки. Огріхи, скоєні при нанесенні гелевою підводки, легше виправити, ніж, наприклад, при застосуванні рідкої подводкі.Гелевая підводка, мабуть, найскладніша з усіх видів підводок для очей в нанесенні, вона вимагає деякого рівня майстерності. Але на очах виглядає більш графічні і різко, на відміну від олівця для очей або інших відов.Карандаш для очей не найкращий варіант для підводки, але його можна використовувати як підкладку або бази для майбутньої стрілки. Спочатку стрілка малюється олівцем, а зверху наноситься підводка. Сама олівцева лінія тримається недовго і через 4-5 годин може розпливатися, віддрукуватися на столітті або зникнути взагалі. Незважаючи на всі недоліки, саме олівець рекомендують як підводку для очей з навислим століттям, так як він створює м'які, плавні лініі.Подводка-фломастер проста в обігу і нанесенні. Тримається вона менше, ніж гелева і рідка підводка, але довше, ніж олівець для очей. Малювати їй також легше, ніж рідким підведенням. Її головний мінус в тому, що вона дуже швидко виходить з ладу: висихає, а кінчик фломастера розкуйовджуються.