Як знайти репетитора.

Найпростіший спосіб підвищити успішність дитини, якщо він не справляється з предметом, - найняти репетитора . Репетитор - людина, яка повинна не тільки дати знання вашій дитині, а й знайти до нього підхід і завоювати його довіру. Необхідно, щоб ця людина вмів керувати вашою дитиною настільки, щоб навчання приносило результати. Для цього потрібно перевірити потенційного репетитора на ряд критеріїв, за якими можна його оцінити.
Вам знадобиться
  • - графік успішності дитини
Інструкція
1
В першу чергу, проведіть особисту бесіду з репетитором. Розпитайте його про його життя, про те, чим він займається, коли не працює з дітьми. Відстежите його емоції, з якими він каже на ті чи інші теми, що стосуються роботи, дозвілля, і репетиторства особливо.
2
Розпитайте його про те, чи є у нього досвід в репетиторстві, якщо є, то запросите рекомендації. Найбільш якісні відгуки можна отримати саме від тих, з ким він встиг попрацювати, ніж від тих, хто просто рекомендував його і не мав справи раніше.
3
Вийшовши на необхідний рівень довіри, розпитайте репетитора про те, чим він любить займатися у вільний від роботи час. Хобі можуть дуже багато розповісти про характер людини.
4
Проведіть пробне заняття. Розпитайте дитину, чи сподобалося йому те, як пройшло заняття, постарайтеся особливо не тиснути. Дізнайтеся, чи не було неприємних моментів і відстежуйте результативності занять.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YvR0xYD_d1U
Корисна порада
Не питайте репетитора напряму - спровокуйте його на розповідь тим, що розповісте про себе.