Як придумали малювати хною.

Робити стійку татуювання - боляче, довго і дорого. До того ж, як бути, якщо малюнок набрид, або офісний дрес-код не дозволяє йому існувати зовсім? Варіант - тимчасові татуювання хною, їх історія виникнення йде в століття.
Хна - це чудовий природний матеріал. Це висушені і добре подрібнені в порошок листя чагарника з поетичною назвою «Лавсонія». Лавсонія росте тільки в країнах з тропічним кліматом і малою кількістю опадів, зазвичай досягає пари метрів у висоту, а ночами дає про себе знати різким запахом.Украшать тіло дівчат хною прийнято в традиціях багатьох народів, але це не просто мода чи примха. Хна - цілюще речовина, що володіє асептическими властивостями, її наносили на тіло, втирали у волосся, лікували нею зуби і ясна, запобігали масові шкірні захворювання. Не в силах пояснити її вплив на людський організм, наші предки приписали їй чудесні властивості і зробили частиною релігійного культу, обов'язковим елементом деяких обрядів. У сучасному світі татуювання (мехесті або Мехед в індусів) особи і рук хною обов'язкове під час весільної церемонії в Алжирі, Іраку, Пакистані, Марокко та інших країнах, це частина обрядів ініціації і чоловіків і жінок.

Домашня розпис тіла

Якщо ви вирішили створити малюнок і розписати власне тіло витіюватими словами вдома (зробити биотату), постарайтеся купити тільки натуральну іранську хну. Зазвичай це порошок в пакетику з інструкцією або рецептом, а також рекомендаціями по догляду за домашніми тимчасовими тату.Порошок розводите тільки теплою водою. На 30 грамів що треба 2 склянки води. Перемішайте довгою дерев'яною паличкою, влийте в каструльку і доведіть до кипіння, зменшіть вогонь і готуйте півгодини. Якщо пропорції взяті правильно, вийде коричнева маса по густоті схожа на рідку сметану. Процідіть. Паличкою капніть хною на лист щільного паперу. Крапля не повинна розтікатися. Залиште пасту на 3-4 години в теплі і без света.Еще в Стародавній Індії розчин хни навчилися знебарвлювати за допомогою лимонного соку, додаючи графіт, домагалися чорного і навіть синього кольору, а зерна кави робили колір розчину і малюнка шоколадним.