Пора садити тюльпани.

Якщо хочете, щоб весняний сад порадував вас яскравими Тюльпанчики, то восени треба подбати про посадку цих цибулинних рослин. Кращий час для висадки тюльпанів - кінець вересня - жовтень.
Вам знадобиться
  • Цибулини тюльпана, садова лопата, марганець, сухе листя, суха підгодівля
Інструкція
1
Підготуйте грунт. Перекопайте землю на 30 -40 сантиметрів вглиб і удобрити її за допомогою перегною. Переберіть цибулини тюльпана і приберіть пошкоджені і "хворі". Обробіть цибулини міцним розчином марганцю.
2
Зробіть лунки (10-15 сантиметрів в глибину) для цибулин на відстані 10-12 см один від одного. Якщо цибулини невеликі, то відстань можна скоротити. У кожну лунку налийте трохи води і акуратно, щоб не пошкодити корінь, помістіть цибулину тюльпана. Засипте цибулину землею і розрівняйте лунку. Якщо не розрівняти лунку, то в ній буде постійно накопичуватися вода, що може позначитися не кращим способом на квітці.
3
Взимку, коли температура опуститься нижче нуля присипте землю над тюльпанами сухими листям, компостом.
4
Навесні, після танення снігу і появи перших росточков удобрите грунт з тюльпанами. Порозсипайте по землі добриво, що містить азот, фосфор і калій в пропорції 2: 2: 1. Також можна використовувати "Суху підгодівлю для цибулинних квітів". Після сухої підгодівлі обов'язково рясно полийте землю. Ще раз підгодувати фосфором і калієм можна в період формування бутона.
Зверніть увагу
Після засихання листків (влітку), тюльпани акуратно викопують, просушують в темному сухому місці і використовують для осінньої посадки.
Корисна порада
На дно лунки можна насипати трохи річкового піску, це допоможе захистити тюльпани від шкідників.