Як встановити кабель-канал.

Установка кабель-каналу, тільки на перший погляд може здатися справою складною. Насправді, процес монтажу не вимагає ні яких-небудь специфічних навичок, ні спеціалізованого інструменту.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - перфоратор;
  • - ніж;
  • - вимірювальна рулетка;
  • - дюбель-цвяхи;
  • - рівень.
Інструкція
1
Установка кабель-каналу починається з розмітки місця монтажу. За відправну точку, як правило, беруть місце введення кабелю. Необхідно відміряти за допомогою рулетки, якого розміру буде потрібно короб, і відрізати від цілого хлиста потрібну кількість.
2
Підстава кабель-каналу слід прикласти до стіни, при цьому один з його кінців повинен перекривати точку введення, т.к. її потрібно приховати. Для точнішої орієнтації короба, необхідно скористатися рівнем. Потім, через наявні кріпильні отвори необхідно олівцем намітити точки просвердлювання. Якщо кріпильних отворів немає, свердлити доведеться прямо через підставу кабель-каналу.
3
Свердління слід починати з одного з кінців кабель-каналу. Після того, як просвердлено перший отвір, можна відразу прикріпити короб в цій струмі. Потім кріпиться протилежний кінець і середина. Кількість точок кріплення залежить відсікання кабель-каналу і від навантаження, яку він буде нести.
4
Після установки першого хлиста короба, можна приступати до установки наступного. Він монтується встик. Зазвичай для приховування місця стику використовується спеціальна заглушка. При цьому необхідно стежити, щоб другий хлист кабель-каналу йшов рівно в тому ж напрямку, що і перший, без найменших відхилень, т.к. всі вони будуть дуже добре видно. Для цього необхідно якомога більш точно виставляти короба за рівнем і акуратно свердлити отвори, щоб не було зайвих зсувів.
5
При прокладанні кабель-каналу слід користуватися аксесуарами: трійниками, кутами, заглушками. Вони значно спростять роботу і додадуть системі закінчений вигляд. Залежно від виробника ці аксесуари можуть встановлюватися або в процесі монтажу, або в самому кінці.
6
Після того, як вся кабеленесущіе система встановлена, можна приступати до прокладання кабелю. Він просто вкладається в короб, без зайвої натяжки. Краще, якщо в каналі залишатиметься деякий запас кабелю. Після того, як укладання закінчена, необхідно встановити кришку кабель-каналу, вона просто защелкивается на підставі.
Зверніть увагу
Необхідно звернути увагу на вибір кабель-каналу. Перетин краще брати з запасом. Якщо кабель буде прокладатися впритул зі стінками короба, можуть виникнути проблеми з установкою кришки і прокладкою кабелю на поворотах.
Корисна порада
Якщо перетин кабель-каналу маленьке, а навантаження на нього невелика, то закріпити його можна за допомогою двостороннього скотчу. Він прекрасно витримає невелику вагу.