Як відновити браузер.

Якщо ви коли-небудь користувалися браузером Mozilla Firefox, значить, не з чуток знаєте про функціональність цього продукту. Напевно знали, що можна дуже точно налаштувати браузер під будь-якої людини - благо, є відповідні настройки в програмі.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Mozilla Firefox будь-якої версії.
Інструкція
1
Функціонал цього інтернет-браузера відкриває майданчик для великої сфери діяльності. Панелі браузера створені не випадково, а з метою поліпшення якості робіт, виконуваних рядовим користувачем. У браузері Firefox таких панелей кілька. Деякі панелі можна редагувати на власний розсуд: можна додати будь-які ярлики на сервіси, створити закладки сторінок і т.д.
2
Уявімо таку ситуацію, що ви використовуєте браузер в своїх особистих цілях і вам знадобилося зробити скріншот всієї робочої області вікна. Ви не стали включати режим «На весь екран» - скористалися відключенням декількох панелей. Зробили хороші скріншоти, але пропала ваша панель з закладками, на якій був ярлик поштової скриньки. Також помітили відсутність основної панелі - «Панель меню». Саме через меню «Вид» ви відключали видимість панелей. Що далі робити? Не варто панікувати. Виявляється, цей момент розробники вже давно врахували.
3
При відкритому браузері натисніть клавішу Alt - ви помітите спливаючу «Панель меню», але через деякий вона повністю зникає. Тому, при натисканні на кнопку Alt, необхідно зробити наступне: натиснути на меню «Вид» - вибрати пункт «Панель інструментів» - в розкрився списку виберіть панелі, які ви закрили - «Панель меню», «Панель навігації» і т.д.
4
Також є можливість відобразити приховані панелі таким чином: натисніть правою кнопкою миші на кнопці додавання вкладки («+») - відзначте галочками ті панелі, які хочете відновити.