Як зробити правильну растушевку тіней.

Правильна растушевка тіней дуже важлива в макіяжі очей. Але іноді виконати її без належної підготовки не так то просто. Навчившись робити правильну растушевку тіней раз, не доведеться звертатися до визажистам чи подрузі, яка вміє робити гарний макіяж, а зробити собі гарний перехід тіней або модний смокі айс не складе труднощів.
Вам знадобиться
  • Тіні світлого відтінку (бежевого, тілесного, ближче до кольору вашої шкіри), бажано матові
  • Тіні середнього відтінку (того кольору, в яких тонах ви плануєте зробити макіяж)
  • Тіні більш темного відтінку, ніж попередні
  • Пухнаста пензлик для розтушовування тіней
Інструкція
1
Нанести базу під тіні, припудрити віко, створюючи матову поверхню на очах. Набрати на кисть трохи тіней середнього відтінку.
2
Круговими рухами, ледве торкаючись до століття позначити межі тіней у зовнішнього куточка ока. Робити це потрібно акуратно, не давлячи повіку пензлем. Далі цієї ж пензлем починаємо позначати повіку повністю, водячи кистю приблизно трохи вище складки століття, від лівого до правого краю ока. Створюємо тим самим базу під макіяж.
3
Беремо ту ж кисть, набираючи на неї самий темний відтінок, трохи струшуємо його, якщо тіні дуже пігментовані, і повторити ті ж дії, описані в кроці 2. Тільки на цей раз растушевиваем кордону тіней не доходячи до внутрішнього куточка ока , намагаючись зосереджуватися на зовнішньому куточку, як би виводячи колір тіней трохи вище складки століття. У цьому кроці робимо акцент саме на зовнішньому куточку ока, затемнюючи його.
4
Набираємо тіні бежевого відтінку на цю ж кисть, попередньо очищену, і растушевиваем верхні межі тіней круговими рухами ледве торкаючись до століття, відводячи колір вгору.
5
В якості п'ятого кроку можна використовувати тушевку за допомогою хайлайтера або будь-яких світлих тіней з невеликим шіммери. Наносити такі тіні можна на підбрівну кістка (на область під бровою), растушевивая його до основного кольору макіяжу очей, що ще більше розмиє кордону нанесення тіней.
Зверніть увагу
Розтушовувати тіні потрібно круговими рухами, і не в якому разі не "возячи" пензлик рухами з боку в бік або вгору-вниз. Растушевивая тіні круговими рухами ледве торкаючись до століття створюється рівномірний перехід на кордонах тіней різного відтінку. Тушу тіні рухами вгору-вниз і з боку в бік колір може лягати нерівно, грудками, не даючи плавного переходу кольорів.
Корисна порада
растушевивая тіні починати потрібно зі світлого відтінку, переходячи в подальшому до темних тонам.Светлий бежевий відтінок найкраще підходить для розтушовування тіней, так як найбільше наближений до відтінку шкіри, тому його не буде особливо видно на шкірі, тим не Проте він відмінно розтушуй кордону тіней і навіть приховає деякі похибки в макіяжі. За допомогою такої техніки можна робити не тільки якийсь певний тип макіяжу, але й різні варіації на тему смокі айс, котячих очей або скоррректіровать форму глаз.Чтоби розтушувати тіні на нижньому столітті, найкраще взяти невелику плоску кисть для тіней, набираючи колір на кисть трохи струшувати її і наносити колір максимально акуратно круговими рухами.