Як зробити малюнок на келиху.

Щоб зробити гарний малюнок своїми руками, треба трохи вміти малювати і мати бажання зробити індивідуальну і оригінальну річ. Такий келих порадує друзів, стане відмінним подарунком і навіть стане в нагоді на весіллі.
Вам знадобиться
  • Скляний бокал на високій ніжці, інтернет, аркуш А4, принтер, акрилові фарби, акриловий прозорий лак, спирт або ацетон, ножиці, скотч,
Інструкція
1
Знайдіть бажаний малюнок, роздрукуйте його на принтері і виріжте. Акуратно закріпіть з внутрішньої сторони келиха скотчем.
2
Знежирте зовнішню сторону келиха за допомогою спирту або ацетону. Обведіть контури малюнка акриловими фарбами (дуже зручно використовувати акриловий маркер). Залиште келих на 30 хвилин.
3
Акуратно заповніть контур бажаним кольором. Якщо використовуєте різні кольори, то після нанесення кожного кольору залишайте келих просохнути на 15-20 хвилин. Приберіть з келиха малюнок і залиште келих на 6 годин.
4
Коли фарба остаточно просохне, закріпіть малюнок прозорим акриловим лаком. Через 2-3 години келих готовий і його можна за бажанням прикрасити різною фурнітурою (стрічки, квіточки, блискітки, стрази і тд.)
Зверніть увагу
Якщо ви нерівно перенесли малюнок, то ватяна паличка, змочена в розчинники, допоможе вам виправити ситуацію.