Як відмити плитку.

Після ремонту квартира виглядає просто чудово! Але якщо регулярно не підтримується чистоту, то брудна плитка як на стінах, так і на підлозі зводить всі переваги ремонту до нуля. Тому краще відмивати плитку відразу після забруднення і не чекати генерального прибирання в квартирі.
Вам знадобиться
  • Столовий оцет
  • Щавелевая кислота
  • Нашатирний спирт
  • Спеціалізовані кислотні засоби
Інструкція
1
Відмити плитку від в'ївся бруду можна підручними засобами з домашніх засіків. Для видалення бруду можна використовувати розчин столового оцту, нашатирного спирту або щавлевої кислоти. При відмиванні плитки цими коштами потрібно обов'язково подбати про хороше провітрюванні, так як запах цих коштів дуже сильний і їдкий. Вибравши засіб, потрібно зробити розчин і відкрити вікно.
2
Потім потрібно взяти губку, бажано не абразивную, так як деякі види покриття плиток можуть подряпатися, і нанести розчин в непомітному місці. Таким чином перевіряється вплив розчину на плитку , щоб у разі непередбаченої хімічної реакції не зіпсувати покриття на видному місці. Якщо на краю покриття розчин видаляє бруд і не псує плитку , то можна протирати цим розчином всю поверхню, видаляючи бруд.
3
Після видалення забруднень обов'язково потрібно змити очищуючий розчин з плитки чистою водою, щоб видалити зайвий їдкий запах і залишки бруду.
4
Якщо домашні засоби не справляються з нальотом бруду, то можна спробувати спеціалізовану хімію для очистки плитки. Тільки обов'язково потрібно уточнити при покупці вид вашої плитки і її покриття.
Зверніть увагу
Краще не використовувати при очищенні плиток металеві губки, поверхня може необоротно подряпатися.
Корисна порада
При впливі на плитку спеціальними засобами потрібно захищати шви затірки, щоб хімія не розчинила їх.