Як навчитися малювати на комп'ютері. навчитися малювати за допомогою комп'ютера.

Ще недавно малювання на комп'ютері представляло собою досить жалюгідне видовище: бліді контури, слабка псевдографіка. Але вже тоді можна було припустити, що це тільки початок на шляху до якісної комп'ютерної графіке.Первим кроком на шляху до реалізації бажання навчитися малювати стане знайомство з різними графічними редакторами, їх особливостями і можливостями.
Інструкція
1
Розрізняють 2 типу графічних редакторів: робота з растровою і векторною графікою. Програми растрової графіки (Factal Design Painter, Corel PhotoPaint, Adobe Photoshop) застосовуються частіше для редагування вже готових картин, а не для створення нових.
2
Програми векторної графіки (Adobe Illustrator, CorelDRAW) створюють зображення, яке ґрунтується на застосуванні математичних формул, не використовуючи координати пікселів.
3
Незважаючи на те, що векторна і растрова графіки мають відмінності, їх дуже легко перетворити одне в інше. Це називається трасуванням і растеризуванням.
4
З'єднати текстову і графічну інформацію для отримання брошури, бюлетенів вам допоможуть такі програми, як QuarkXPress, Corel Ventura, Adobe PageMaker.
5
Багато програм для малювання дозволяють створювати свої шаблони, кисті і паперові текстури для фону малюнка. Існують фільтри, за допомогою яких можна створювати різні ефекти.
6
Вчитися малювати потрібно освоюючи ази. Починайте з простих геометричних фігур - овал, коло, квадрат, ромб. Експериментуйте над їх кольором і текстурою, вирівнюють і розмивайте контури.
7
Другий крок - навчитися зчленовує фігури і накладати їх один на одного. Далі намагайтеся розфарбувати отриманий колаж з урахуванням законів світла і тіні. Користуйтеся різними програмними інструментами. Заглядайте в підказки.
8
Тепер час опановувати фоном. Поглиблюйте його колір, міняйте палітру, вчіться робити заливки, не зачіпаючи фігури
9
Щойно опануєте азами, приступайте до роботи з палітрою і більш складними елементами.
10
Плавно комп'ютерне малювання проникло і в інші сфери, наприклад web-дизайн, перевтілюючись в анімацію.
11
Медіа сьогодні є повноцінним союзом комп'ютерних та інших технологій: аудіо, відео, кіно, фото, телекомунікації. Не кажучи вже про графік та тексті, як динамічної, так і статичної. Завдяки програмам мультимедіа в єдине ціле об'єднуються: графіка, відео, аудіо та текст. В мультимедіа користувач може самостійно управляти процесом подання за допомогою клавіатури і миші.