7 переваг шафи-купе.

Шафи-купе вже давно стали незамінним предметом меблів для мільйонів людей. Функціональність, стильність, надійність, економія місця - одні з багатьох переваг, які дає шафа-купе перед звичайним шафою або шифоньєром. Про ці переваги - нижче.
Інструкція
1
Економія місця. Звичайні орні шафи мають так звану «мертву зону», тобто простір, який необхідно дверцят шафи, щоб відкритися. З шафами-купе про цю зону можна забути. Розсувні двері, розташовані на зразок купейних дверей (звідси й назва), вирішили цю проблему раз і назавжди.
2
Велика місткість. Ніякої шафа, навіть зроблений на замовлення, не може зрівнятися зі місткістю шафи-купе, оскільки шафа-купе займає все «запропоноване» йому простір і в глибину, і в ширину, і в висоту. А вся справа ...
3
... в раціональному використанні місця. Наверх ви можете скласти не часто використовувані речі, а внизу акуратно розташується взуття або відділення з дитячим одягом. До речі, якщо ви оформляєте шафа-купе на замовлення, ми можете самі спроектувати, які відділення і полички будуть у вашій шафі-купе.
4
Естетичність. Шафи-купе, як правило, виготовляються на замовлення. Досвідчені дизайнери (якщо, звичайно, ви не звернулися в якусь шарашкину контору) спроектують для вас гарні двері і полички, які оптимальним чином впишуться в ваш інтер'єр.
5
Надійність. Заіржавілі петлі, що бовтається корпус, розгвинчену кріплення - все це згине, як поганий сон. Шафи-купе набагато надійніше звичайних шаф. Головне - стежити за коліщатками і вчасно чистити полози від пилу і бруду.
6
Безпека. Дверцята шафи-купе набагато безпечніше дверей орних шаф. Забудьте про затиснутих пальцях дітей! Звичайно, і при використанні шафи-купе не потрібно забувати про безпеку. Але у ваших дітей не виникне спокуси сунути пальці в ціль між дверима і косяком або поболтаться, як на каруселі, повиснувши на ручці шафи.
7
Фінансове питання. Ще недавно шафи-купе могли дозволити собі досить забезпечені люди. Але все міняється. Колись і пластикові вікна були розкішшю, а зараз стоять практично в кожній другій квартирі. Зараз шафи-купе коштують не дорожче «традиційних шаф», а переваг перед ними мають багато. І їх набагато більше, ніж описано в цій статті.