Як пов'язати шарф на голові: яскраві ідеї.

Тонкі шовкові, в'язані теплі, короткі, довгі, ажурні шарфи можна носити не тільки на шиї, але і пов'язавши на голові, як стильний аксесуар. Існує величезна безліч способів, як це зробити. Зустрітися з деякими з них.

В стилі pin-up

Стиль пинап (від англійського словосполучення to pin up - приколювати) - ретро-образ дівчини з обкладинки. Щоб походити на неї, вам знадобиться: - яскравий шовковий шарф довжиною 90 см; - декоративна шпилька або брошка; - невідімкі.Шарф складіть уздовж навпіл, потім ще навпіл. У вас повинна вийти смужка шириною 5-10 см (це залежить від ширини шарфика і вашого бажання). Щоб було зручніше зав'язувати шарф, зберіть волосся і заколіть їх шпилькою. Чубчик укладіть на лоб. Складений шарф прикладіть до потилиці, причому одна сторона повинна бути трохи коротше. Кінці шарфа зав'яжіть вузлом над вухом. Потім зав'яжіть ще раз бантиком. Кінчики сховайте під смужку з шарфа. Бантик розправте. Середину заколіть брошкою або декоративної шпилькою. Це не тільки додаткове прикраса образу, брошка допоможе закріпити бант і не дасть йому розв'язатися в самий невідповідний момент. Шарф прикріпіть до волосся за вухами за допомогою 2-3 невидимок. Волосся розпустіть.

В стилі бохо-шик

Бохо-шик - своєрідна еклектика. Він поєднує в собі елементи декількох стилів: хіпі, етнічного, богемного, вінтажного.Шарф чудово доповнить образ в бохо-стилі. Візьміть: - палантин або широкий шарф з етнічним орнаментом; - невідімкі.Палантін складіть вдвічі вздовж навпіл. Прикладіть до лоба згином вперед. Над вухами закріпіть шарф невидимками. Куточки, які вийшли, як при зав'язуванні косинки, заправте всередину одночасно двома руками. Кінці шарфа заведіть в бік потилиці і зав'яжіть міцним вузлом 2 рази. Поправте шарф спереду на лобі. Кінці палантина розправте і перекиньте вперед на одну сторону.

В ретро-стилі

Складіть шифоновий або шовковий палантин навпіл поперек, щоб визначити середину. Накиньте його на голову так, щоб середина шарфа була якраз посередині чола. Ззаду і з боків повинні вийти вільно звисаючі кінці. Візьміть палантин за тканину над вухами і стягніть його в потиличній частині, руки не відпускайте. Закрутіть кінці у тугий джгут. Зауважте його на потилиці у вузол, а кінці палантини розпустіть. Волосся найкраще заховати під шарф.Как варіант, кінці палантини можна не розпускати, а закрутити джгут навколо вузла, на зразок пучка, і закріпити його шпильками.