Як гарантовано почати худнути.

Тіло - воно як чемодан, який ви взяли з собою в подорож. І чим важче він буде, тим швидше це подорож і закінчитися. Якщо ви не можете влізти в одяг, куплений зовсім недавно, якщо ви вже забули, як виглядає плоский живіт, ця стаття для вас. Найголовнішою умовою для запуску процесу схуднення буде наступна незаперечна істина: «Потрібно день у день споживати калорій менше, ніж витрачати». Отже, давайте дізнаємося, як же це правильно зробити без шкоди для здоров'я.
Вам знадобиться
  • - Ручка;
  • - Блокнот;
  • - Таблиця калорійності продуктів;
  • - Таблиця витрати калорій при різних видах діяльності;
  • - Здорова їжа натурального походження;
  • - Кухонні ваги;
  • - 6 пластикових харчових контейнерів;
  • - Тренажерний зал;
  • - підлогові ваги.
Інструкція
1
Перше, що потрібно буде зробити - це дізнатися свій добовий витрата калорій при різних видах діяльності. Дані по добовому витраті можна дізнатися з відповідних таблиць, які є у вільному доступі, в інтернеті. Підсумовуєте все, що у нас вийшло по витраті калорій за один день в єдине значення. Записуєте отриманий результат в блокнот. Це буде вашим щоденником схуднення. Записуйте туди всі отримані значення.
2
Віднімаєте з витрати (Р) споживання (П). І від отриманого результату відбираєте 200 кілокалорій. Вийде наступна формула: Р - (П - 200) = Відправна точка дієти. Отже, ви отримали «відправну точку». Саме стільки калорій ви повинні споживати в день, щоб почався процес схуднення.
3
Тепер прийшов час скласти меню на день. Виходите з відправної точки. За допомогою таблиць калорійності продуктів і кухонних ваг підбираєте продукти за калорійністю і кількістю, так, щоб вписатися в цифру «відправної точки». Природно, краще щоб це були якісні, натуральні продукти з низькою калорійністю. При такому підході вийде достатньо їжі для того, щоб не відчувати почуття голоду і одночасно з цим не вийти за межі «відправної точки».
4
Готуйте їжу з складеного меню. Не більше і не менше. Рівне за кількістю кілокалорій відправної точки. І ні в якому разі не слід відразу кидатися у всі тяжкі і різати раціон вполовину і більше. Це може призвести до дуже поганих наслідків для вашого організму, не кажучи вже про огидне стан під час всього цього процесу.
5
Потім ділите свою «відправну точку» на 6 рівних частин. Складаємо їх в однакові пластикові харчові контейнери, які ви можете брати з собою на роботу або навчання.
6
Ставите таймер (наприклад, на мобільному телефоні) через рівні проміжки часу. І як тільки дзвонить таймер, з'їдаєте вміст одного контейнера. Не більше і не менше. Таке дробове харчування забезпечить вам рівномірне надходження їжі в організм протягом дня, а це є запорукою прискорення метаболізму (обміну речовин в організмі).
7
Начините відвідувати тренажерний зал. Цим ви крім усього іншого ще й зміцните свої м'язи, які будуть радувати вас приємними рельєфами після позбавлення від ненависного жиру, який їх приховує.
8
Постарайтеся відмовитися зовсім або хоча б звести до мінімуму споживання алкоголю, куріння, жирну, солону, солодку і борошняну їжу і газованих напоїв. Краще замість цього їжте більше овочів (за винятком картоплі), м'яса, молочних продуктів, яєць. З усіх способів приготування їжі віддавайте перевагу варінню, запіканню і приготування на пару. Уникайте смаження на олії.
9
Коли ви так попрацюєте над собою деякий час (не менше тижня), сміливо стаєте на ваги і радійте результатами. Якщо ж результати виявилися не надто видатними - уріжте калорійність свого раціону ще на 100 калорій. І так далі ... тільки не перестарайтеся. Якщо ви втрачаєте більше одного кілограма на тиждень, значить, горять ваші м'язи, йде вода, а це дуже погано, адже ваше завдання - знищити жир, а не м'язову масу під ним. Якщо ви втрачаєте кілограм на тиждень, то все просто чудово і ви на вірному шляху. Просто дотримуйтеся обраного режиму. Тільки не зірвемо, інакше всі зусилля підуть «нанівець».
Корисна порада
Намагайтеся отримувати свої калорії з здорової низькокалорійної їжі, а не з всякої нісенітниці типу булочок, шоколадок, соків. Наприклад, в 100 грамах шоколаду міститься 547 калорій, а в звичайному рисі їх 116. Майже в п'ять разів менше. Хоча по ситності і корисності рис в рази виграє у шоколаду. У загальних рисах можна сказати, що вам слід відмовитися від усього жирного, мучного, солодкого, смаженого і солоного, а віддати перевагу всьому вареному, овочам, яйцям, м'ясу, злакам, молочним продуктам. Привчіть свій організм так харчуватися завжди, і ви будете здорово і комфортно себе почувати, позбудетеся від безлічі потенційних проблем зі здоров'ям, пов'язаних з неправильним харчуванням і виглядати будете на всі сто відсотків. До великої заздрості всіх «бідолах», ізводящіх себе всілякими «ідіотськими» дієтами і вмираючими в спортзалах від непосильних навантажень.