Як боротися з мошками в кімнатних рослинах.

При рясному поливі кімнатних рослин взимку можуть з'явитися маленькі крилаті комахи - мошки. Вони повзають по поверхні землі в горщиках, по самим рослинам, літають по кімнаті. Шкоди від мошок немає, але їх личинки являють вашим рослинам величезну небезпеку.
Вам знадобиться
  • - дихлофос;
  • - сірка;
  • - нова грунтосуміш;
  • - сірники;
  • - марганцівка.
Інструкція
1
Як вже говорилося вище, мошки з'являються в сирій землі. Тому припиніть полив хоча б на час обробки рослин. А надалі поливайте квіти рідко. Взагалі взимку це потрібно робити не частіше 1 разу на тиждень. Посипте грунт в горщиках шаром пічної деревної золи. Мошки не зможуть відкласти нові яйця, вони будуть просто борсатися в цій золі. А їх личинки теж загинуть. Крім того, зола є відмінним калійним добривом.
2
Увіткніть в землю біля квітки декілька сірників головками вниз. Сірка згубно діє на личинок мошок і вони зникнуть. А літаючих комах знищіть дихлофосом або схожим препаратом. Тільки обов'язково провітріть кімнату. Ще можна полити землю рожевим розчином марганцівки.
3
Якщо мошки все ж заводяться знову, спробуйте пересадити квітку в нову землю. Горщик при цьому обов'язково вимийте, щоб не залишилися яйця і личинки цих шкідників. Відразу ж посипте новий грунт шаром золи, це не дасть літаючим мошкам, які вціліли після всіх вжитих раніше заходів, відкласти яйця.
4
Найефективнішим методом, що дозволяє знищити мошок швидко і назавжди, є обробка інсектицидами. У спеціалізованих магазинах є багато препаратів, запитайте у продавця рада, якою придбати краще. Тільки обов'язково дотримуйте інструкції.
Корисна порада
Розкладайте липкі приманки біля квітів, частина мошок прилипне.