Як очистити пластилін.

Всі знають, що ліплення з пластиліну дуже добре розвиває дрібну моторику дитячих рук. Але також добре відомо, що після дитячого ліплення всі поверхні навколо в пластиліні. Очищати м'який пластилін досить складно, якщо не знати деяких секретів очистки.
Вам знадобиться
  • Стек (спеціальний скребок)
  • Лід
  • Рослинна олія
  • Папір (серветки)
  • Спеціальне миючий засіб
Інструкція
1
Для того, щоб очистити пластилін від плоскої поверхні стола, вам знадобиться стек (спеціальний скребок). Після того, як дитина завершив ліплення, потрібно дуже акуратно зішкребти стеком пластилін з поверхні. Обов'язково потрібно звернути увагу на натиск стека при зборці пластиліну з лакованих поверхонь, щоб не подряпати лак.
2
Якщо в пластиліні забруднена іграшка, то потрібно поступити таким чином. Іграшку по можливості вимити в максимально гарячій воді з використанням спеціального миючого засобу. А потім, якщо пластилін повністю не відмився, потрібно стерти м'які залишки папером.
3
Якщо від пластилінового навали постраждала одяг малюка, то перш, ніж видаляти пластилін, річ потрібно заморозити. Для цього одяг потрібно помістити в морозильну камеру холодильника на годину або два, а потім акуратно зчистити замерзлий пластилін.
4
Таким же чином за допомогою холоду пластилін видаляється з килимів і підлогових покриттів. На пляму поміщається лід в пакеті і змінюється в міру танення, а потім замерзлий пластилін легко видаляється.
5
Також можна пробувати очищати пластилін за допомогою рослинного масла. Для цього масло наноситься на паперову серветку і пляма протирається. Після того, як пластилін очиститься, жирну пляму потрібно буде відіпрати.
6
Також пластилінові пляма на одязі можна очистити за допомогою послуг хімчистки. Перед тим, як нести забруднену річ, краще зателефонувати в хімчистку і дізнатися, чи працюють вони із забрудненнями такого роду.