Як намалювати мультяшного героя. Як намалювати мультяшних героїв.

Намалювати власного мультяшного героя під силу кожному, адже його риси обличчя і фігура складаються з найпростіших фігур: трикутників, квадратів, вигнутих ліній і кіл.
Інструкція
1
Головний секрет мультяшного персонажа - пропорції, вони виглядають більш яскравими, акцентуючи увагу на потрібній частині, наприклад, надмірно великі очі або рот, ніс може бути найменшим, а ось без виразних брів ніяк не обійтися.
2
Основний плюс мультяшки в тому, що ви можете створити будь-якого персонажа, варто відійти від стереотипів і пофантазувати. Голова не обов'язково повинна бути круглої або овальної, адже багато інших цікавих фігур: трикутник, квадрат або ромб. Головне, дотримуватися стиль і баланс, вміло комбінуючи зачіску, риси обличчя і одяг героя .
3
Можна поекспериментувати і міняти риси обличчя в процесі, так ви знайдете найбільш сочетающиеся комбінації. Зачіску краще малювати схематично, такими ж простими лініями, якщо вас щось бентежить, спробуйте намалювати інший ніс - він може змінити героя до невпізнання.
4
Малюючи мультяшку-дівчинку, потрібно пам'ятати про м'якість, всі гострі вугілля необхідно скруглить, додати виразні очі з довгими віями і губки бантиком. Вибираючи зачіску, не скупіться на аксесуари, вони додадуть додаткову чарівність героїні. Те ж стосується і чоловічих персонажів, борода, вуса або окуляри гармонійно закінчать образ і наділять героя історією.
5
Можна потренуватися і намалювати свого героя в динаміці, змінюючи вираз обличчя за допомогою характерного положення основних рис. Це можуть бути бровки будиночком, здивовано піднята брова чи крива посмішка, головне надати образу емоційну забарвленість. У що буде одягнений герой не так важливо, адже основним засобом вираження почуттів у мультяшного персонажа є особа.
І діти, і дорослі дуже люблять дивитися мультфільми. А деякі з них, під враженням від витівок мультяшних героїв, хотіли б створити і свої мультфільми на основі реальних або вигаданих подій. З чого ж почати? Як намалювати першого персонажа майбутньої мультиплікаційної саги?
Інструкція
1
Візьміть аркуш паперу й олівець. Потренуйтеся і спробуйте намалювати спочатку найпростіші геометричні фігури, які в майбутньому стануть основою для частин тіла мультяшних персонажів: круг, овал, квадрат, трикутник, різні ламані лінії і криві.
2
Зверніть увагу на те, що пропорції обличчя і тіла будь-якого персонажа мультфільму відрізняються від реальних. Найчастіше при створенні героїв мультика використовуються прийоми шаржу (нарочите перебільшення будь-якої частини тіла, особи, акцент на предметах одягу і т.п.).
3
Візьміть новий чорновий лист і намалюйте два овалу. У першому за допомогою найпростіших фігур спробуйте намалювати контури особи звичайного людини . За допомогою олівця марки «М» (або «В», якщо це олівець зарубіжного виробництва) прокреслите тонкі пунктирні лінії, що розділяють частини обличчя. Тепер намалюйте другий овал і, в суворій відповідності з контурами обличчя реального людини , намалюйте ескіз особи мультяшного персонажа, перебільшуючи або применшуючи ті чи інші його частини, використовуючи інші фігури або фігури великі за розміром. Зверніть увагу на те, що таким чином ви зможете акцентувати увагу на конкретних якостях або рисах характеру персонажа. Не забудьте, що рот повинен бути намальований такими ж лініями (або фігурами), що й очі. Експериментуйте з різними варіантами.
4
Придумайте зачіску для свого героя і за допомогою простих ліній нанесіть контури його майбутньої шевелюри. При створенні зачіски не забувайте про те, який характер у цього персонажа. Точно так само можна намалювати окуляри, вуса, бороду і т.д.
5
Намалюйте овал (прямокутник, квадрат) і, так само розділивши пунктиром на частини, намалюйте спочатку тіло звичайного людини , після - мультяшного. Намалюйте овали (прямокутники, лінії), які будуть руками. Намалюйте за тією ж методикою і ноги персонажа. Не забудьте, що кожну частину тіла потрібно малювати на окремому аркуші паперу і тільки потім поєднувати їх.
6
Після того, як всі частини «зібрані», візьміть ластик і зітріть пунктирні лінії. Потім виріжте з паперу ескізи і вставте їх на одному аркуші. Якщо ви і так бачите, що частини можна вільно поєднати один з одним, акуратно Перемалюйте їх на один лист. Розфарбуйте картинку.