Як просто завантажити файли на Shutterstock.

Інструкція про те, як швидко і просто завантажити векторні ілюстрації на Shutterstock
Вам знадобиться
  • Комп'ютер
  • Інтернет
  • Трошки часу
Інструкція
1
Увійдіть у свій аккаунт Shutterstock.Перейдіте до Submit Photos, виберіть Vector/Illustrations (посередині)
2
Завантажуйте картинки двома файлами, спочатку EPS, потім JPEG. Обидва файли повинні мати однакову назву, відмінне лише розширенням (наприклад 1.eps і 1.jpeg, потім 2.eps і 2.jpeg і так далі). Ні в якому разі не відправляйте одні тільки JPEG файли, навіть якщо на них чітко видно, що це вектори. Обов'язково потрібно прикладати EPS.
3
Після того як ви все завантажили (у вас вийшло 20, а не 10 файлів), переходьте до сторінки з ключовими словами. Тут вас будуть чекати вже 10 картинок, автоматично відмічені написом Vector і відповідної позначкою Yes в графі Illustrations/Clipart. У назвах слід вказувати те, що дійсно зображено в ілюстрації (краще вказувати назву без деталізації, наприклад Abstract Vector Background), деталізувати вже краще в тегах, щоб розширити межі пошуку.
4
Виділяєте всі картинки, і відправляєте на іспит. Завжди пам'ятайте, що якщо ви не пройшли екзамен- його можна пройти необмежену кількість разів. Не здавайтеся, воно того варте!
Зверніть увагу
Якщо раптом у самому кінці, при відправці картинок на іспит виникла проблема з ключовими словами, то потрібно просто видалити слова виділені червоним кольором.
Корисна порада
Настійно раджу зберігати файли в EPS10, тоді збережеться прозорість шарів і тіні, якщо вони є.