Де зберігати лаки для нігтів.

Лак для нігтів - один з найдоступніших аксесуарів, здатних швидко надати вашому вигляду модний штрих. Їх можна підбирати до будь-якої ситуації або поряд. Однак у власниць великих лакових колекцій є проблема - правильне зберігання своїх скарбів. Полиці шафи або холодильника, комоди, тумбочки і взуттєві коробки - у всіх цих способів є свої плюси і мінуси.
Інструкція
1
Лаки для нігтів зберігаються досить довго. Головне - прибрати їх подалі від прямих сонячних променів і щільно загвинчувати бульбашки після кожного використання. Однак при виборі місця зберігання варто враховувати й інші фактори. Ваші скарби повинні бути доступні, інакше ви навряд чи зможете часто ними користуватися. Навіть закриті бульбашки випромінюють специфічний запах, який може дратувати людей з тонким нюхом. До того ж безладне скупчення флаконів виглядає дуже неестетично. Вибираючи місце для зберігання, враховуйте всі ці нюанси.
2
Найпопулярніше місце для зберігання лаків - ящики туалетних столиків і комодів. Якщо ваша колекція невелика, такий варіант можна вважати ідеальним - лаки завжди доступні, їх легко розсортувати за кольорами, сезонах або маркам. Чи не упаковуйте лаки в коробки з кришками. Кращий варіант - відкриті кошики або роздільники для ящиків - вони дозволять підтримувати порядок.
3
Збільшення лакової колекції змушує шукати інші місця для зберігання. Часто лакові скарби переміщуються в платтяні шафи. Мінус способу - глибина полиць. Невеликі флакони, розставлені рядами, роблять частину лаків недоступними. Вихід є - виставляйте лаки на спеціальні манікюрні стійки з металу або оргскла.
4
Якщо вас дратує запах коштів, відкриті полиці протипоказані. Купуйте невеликий комод з щільно закриваються ящиками. Дуже хороші спеціальні шафки для документів. У таке сховище можна помістити не тільки лаки, але й манікюрні приладдя, різноманітні покриття, засоби для дизайну.
5
Перш ніж прибрати лаки на зберігання, розсортуйте їх - так вам буде зручніше орієнтуватися в колекції. Розкладіть лаки по маркам, кольорами або текстурам. Непогана ідея - розставити лаки по сезонах. Наприклад, в «літній» ящичок поставте напівпрозорі яскраві відтінки, в «зимовий» - класичні червоні кольори і лаки з блискітками і глітером. Підпишіть ящики або коробки - так вам буде легше розшукати потрібний флакон.
Зверніть увагу
Не зберігайте лаки в холодильнику - при низьких температурах емалі швидко загустевают і стають непридатними до вживання.