Як видалити плями з шкіряних меблів.

Вироби зі шкіри виглядають дуже стильно і респектабельно. Але щоб ваш диван, крісло або інші меблі зберігали ідеальний вид максимально довго, за ними треба дбайливо доглядати. Подбайте про бездоганну поверхні улюблених шкіряних речей, своєчасно видаляючи з неї випадкові плями.
Інструкція
1
Меблі з натуральної та штучної шкіри досить стійка до бруду і пилу. Дрібні плями і бризки з поверхні легко видалити вологими серветками. Складніші забруднення чистите м'якими миючими засобами - наприклад, гелем для миття посуду. Обробіть пляму і область навколо нього, а потім зітріть залишки м'якою тканиною, змоченою в теплій воді. На закінчення протріть поверхню виробу сухою фланеллю.
2
Якщо шкіра посіріла на згинах і залисніли, спробуйте протерти її мильним розчином з декількома краплями нашатирного спирту. Допоможе і меламиновая губка - тріть нею плями до повного зникнення.
3
Зробити поверхню шкіри більш стійкою до забруднень допоможе спеціальний вологовідштовхувальний спрей. Він робить шкіру більш гладкою, покриваючи її найтоншої плівкою і захищаючи від плям.
4
Шкіряні меблі часто страждає від зіткнення з кульковими ручками. Необережний рух - і світле крісло прикрашає яскравий штрих. Не відкладаючи, приступайте до видалення плями - свіжі чорнильні патьоки виводяться набагато простіше.
5
Пляма від кулькової або гелевою ручки на білій або дуже світлій шкірі можна видалити за допомогою лимонного соку. Темні речі почистіть сіллю - посипте нею пляму і акуратно втирайте ватяним тампоном. Потім смахніте залишки солі. За необхідності повторіть операцію.
6
Жирні плями видаляйте сумішшю з теплого молока і соди. Змочіть в розчині тампон або губку і тріть пляму від країв до центру. Постійно змочуйте тампон в розчині. На закінчення протріть поверхню виробу чистою тканиною, змоченою в теплій воді.
7
Випадково капнули на шкіряну поверхню лак для нігтів? Відразу ж видалите його рідиною для його зняття Приготуйте декілька тампонів і міняйте їх, щоб розчинений лак не розмазувався по поверхні. Не використовуйте чистий ацетон - він діє занадто агресивно. Плями від губної помади, олівців для очей і іншої косметики видаляйте за допомогою тампона, змоченого в спирті або горілці. Після обробки не забудьте промокнути виріб вологою тканиною і витерти насухо м'якою фланеллю.