Як зробити, щоб помідори почервоніли.

Уже закінчується сезон, скоро настануть холоди, а в теплиці помідори не червоніють. Вірніше, основна частина врожаю вже зібрана, а решта висять зеленими. Що ж робити в такому випадку?
Інструкція
1
Щоб помідори червоніли швидше, потрібно з самого початку їх вегетації правильно формувати кущ. Якщо пустити все на самоплив, то розсада томатів сильно розростеться і всі життєві соки підуть стебла і листя. Ви не тільки довго не побачите червоних помідор, але і взагалі урожай знизиться в два, а то і в три рази. Тому в умовах короткого літа формуйте помідорний кущ в одне стебло. Або в два, якщо ви вирощуєте в обігрівається теплиці і є можливість продовжити період вегетації.
2
Щоб помідори почервоніли, потрібно прищипнуть верхівку росту головного стебла, а також відірвати всі квіти. Природно, всі з'являються пасинки видаляти вчасно. Зазвичай це роблять в кінці серпня, початку вересня. І тоді помідори дозріють буквально за лічені дні.
3
Щоб помідори швидше червоніли прямо на кущах, подрежьте коріння, а краще злегка висмикнути кущ із землі. Але слід при цьому пам'ятати, що рослина перестане отримувати поживні речовини в нормі і маленькі помидорки так і залишаться маленькими, правда вони теж почервоніють.
4
Ще потрібно припинити полив, якщо рослина перестане отримувати воду, все помідори швидко почервоніють. Але краще зібрати весь урожай і занести в будинок. Покладіть помідори в сухе темне місце і вони почервоніють буквально за кілька днів. А якщо ви переживаєте, що довго не збережуться, саджайте такі сорти томатів, плоди яких щільні і можуть лежати довго без втрати якості. До речі, їх і рекомендується зривати ще зеленими.