Ловля щуки на поплавок.

Спіймати щуку не так складно, як здається на перший погляд. Особливо удача може посміхнутися в періоди жора цієї хижої риби. У такий час вона добре ловиться на різні приманки, в тому числі ефективна ловля щуки на поплавок.
Вам знадобиться
  • - вудка;
  • - волосінь;
  • - поплавок;
  • - вантаж;
  • - котушка;
  • - гачок;
  • - живець.
Інструкція
1
Спочатку зберіть вудку для лову щуки на поплавок. Для цього вам знадобиться звичайне вудилище, можна недороге. Прикріпіть до нього котушку з волосінню, не менш ніж на 0,35 мм. На волосіні закріпіть поплавець і потім свинцевий важок. Далі прив'яжіть металевий повідець, щоб щука НЕ перекусила волосінь. До повідця причепіть одинарний гачок або трійник, а на нього вже будете надягати живця. І все. Снасть для лову щуки готова.
2
Зверніть увагу, що потрібно виставити відстань від грузика до поплавка. Визначте його самостійно, виходячи з того, на якій глибині буде у вас жива приманка (живець). Грузик не дасть йому підніматися до поверхні і утримає на глибині. При цьому живець повинен бути не ближче півметра до дна. Тому глибину водойми вимерівайте заздалегідь пробними забросами спеціальної снастю.
3
Нарешті місце для лову щуки вибрано, живці теж наловлю і зберігаються в спеціальному садку. Залишилося причепити живця на гачок і закинути снасть. Постарайтеся при занедбаності не робити дуже різких рухів, щоб рибка не зірвалася. Хоча є кілька способів надійної насадки живця. Наприклад, простягніть поводок через рот і виведіть через зябра, а потім вже проткніть в спинний плавник. Або ж зробіть петлю і закріпіть її за зябрами, а гачок застроміть в спинний плавник. В останньому випадку живець не злітає навіть при занедбаності на далеку відстань.
4
При лові щуки на поплавок важливо, щоб рибка не є тягла поплавок під воду, тому беріть великий або зробіть самі з коркового дерева або пінопласту. Живця брати великого не треба, достатньо рибки вагою 50-100 г.
5
Коли щука клюне, поплавок потоне або почне рухатися в сторону. Відразу не підсікайте, дайте щуці час для початку заковтування видобутку, зазвичай достатньо 5-10 секунд. А потім різко підсікайте і виводити рибу. Замініть живця і закидайте знову.
Корисна порада
Беріть живців тих видів, на яких зазвичай полює щука в даній водоймі.