Як легко подолати мовний бар'єр.

Знання іноземної мови відкриває перед вами цілий світ можливостей. І одна з найзначніших з них - це вільне спілкування з тим безліччю людей, які на жаль не знають російську мову. Тепер вам буде доступно все - пройти співбесіду іноземною мовою або узгодити умови вигідною міжнародної угоди, вільно подорожувати, зустріти друзів в іншій країні. Але чомусь навіть якщо ви досконально вивчили всі безліч правил обраного вами мови та складаєте пропозиції без єдиної помилки, це не гарантує одночасно поява навику вільного спілкування. Або, оцінивши весь обсяг витрат часу і коштів на вивчення іноземної мови, ви взагалі не готові почати цей шлях. Що ж зробити, щоб не позбавлятися всіх тих прекрасних можливостей, які ви можете отримати? Необхідно подолати мовний бар'єр. А ще краще зробити це так, щоб можливість вільно спілкуватися іноземною мовою дозволила вам поповнити словниковий запас і запам'ятати необхідні правила. Так з чого ж почати?
Вам знадобиться
  • Вільний час і гарний настрій!
Інструкція
1
Повний "занурення" .Перестаньте вважати, що "іноземний" мову абсолютно чужий для вас. Просто знайдіть для нього місце у вашому повсякденному житті. Ви любите слухати музику? Розшукайте повні тексти ваших улюблених пісень, а також їх переклад на російську мову. І кожен раз, почувши знайому мелодію, ви можете не тільки почати підспівувати, але і розуміти зміст слів. Ви любите планувати ваш день, а також складати список покупок? Чому б не робити це також і на іноземній мові. Домашні справи наводять на вас нудьгу? Проводячи прибирання, вимовляєте назву кожної прибраній на своє місце речі іноземною мовою. Або розмістіть невеликі стікери з відповідними назвами на предметах обстановки. Ви любите читати? Чому б не прочитати цікаву книгу в двомовному варіанті. І навіть якщо ви поки не готові до читання книги в оригіналі, запам'ятовування деяких фраз принесе істотну користь. А якщо ви обожнюєте дивитися кіно - фільми з субтитрами російською мовою, або на оборот іноземною мовою - це для вас. Не обов'язково змушувати себе дивитися фільми в оригіналі. Навіть якщо ви час від часу скористаєтеся субтитрами - це вже буде непоганим внеском у ваші знання. Можна придумати безліч способів зробити іноземну мову таким же знайомим і зрозумілим як рідний. Головне - щоб ви користувалися ним кожен день, а не два рази на тиждень під час занять на курсах або з викладачем, або ще гірше час від часу.
2
практикуємо в общеніі.Теперь, коли іноземна мова вже не асоціюється з підручниками і правилами, а став цікавою частиною вашого життя, переходимо до спілкування. Почнемо з невеликих діалогів. Звичайно ви читали багато різних діалогів в підручниках, художніх книгах, бачили, як герої фільмів спілкуються між собою. Ви навіть впевнені, що запросто могли б поспілкуватися іноземною мовою на певні теми. Але на жаль спілкування в житті не схоже на спілкування, описане в книгах. Ви повинні мати можливість розповідати саме про те, про що думаєте в даний момент, швидко підбирати необхідні слова, якщо тема діалогу помінялася, виражати свої почуття. Для цього ідеально підійдуть спеціалізовані сайти, на яких ви маєте можливість познайомитися і спілкуватися іноземною мовою з носіями мови з усього світу. Це прекрасна можливість отримати навички спілкування, навчитися вести діалог на тему, яка цікава кожному з учасників, а не за заданою в підручнику схемою. Приділяйте цьому заняттю хоча б пів години в день і ви відчуєте істотне поліпшення ваших знань. Не кажучи вже про можливість дізнатися дуже багато цікавого про життя інших країн від своїх нових знайомих.
3
Розмовляти - це просто! Пора отримати максимальний результат. Ви вже навчилися спілкуватися, і діалоги з носіями мови вже звичні для вас. Пора переходити до живого спілкування. Для цього для початку вибираємо мовної клуб. Вибирайте на свій смак гри іноземною мовою, або обговорення будь-якої теми. Якщо у вашому місті мовного клубу просто немає, спробуйте організувати ваш власний. Правила дуже прості. Всі учасники, які прийшли в мовний клуб, спілкуються тільки іноземною мовою. Ніяких словників під рукою, на відміну від спілкування на спеціалізованих сайтах. Тільки ваші знання та вміння висловити ваші думки тими словами, які ви пам'ятаєте. Буде дуже весело і цікаво. І ви зробите ще один величезний крок вперед. А усвідомивши ваші сили дуже просто можна перейти до спілкування протягом години з одним або двома партнерами, а бути може навіть з носієм мови, якого натомість ви навчите говорити російською. У такій маленькій кампанії вам треба буде багато говорити, і часу щоб підібрати слова буде зовсім мало. Тому почати спілкуватися найкраще у великій групі, де ваша задума буде не так помітна. Ось так просто зовсім забути про те, що іноземна мова вам не знайомий. Ваших нових друзів завжди можна попросити пояснити значення якого-небудь слова, необхідність застосування певного правила, що набагато цікавіше занять або підручників. Хоча й підручники зі словниками ви будете сприймати вже зовсім по-іншому, готуючись до чергової зустрічі і з задоволенням перечитуючи необхідну інформацію. Чи не нудного вам вивчення іноземної мови і відмінного спілкування!