Як перефарбувати машину. Перефарбувати машину своїми руками.

Ваш залізний кінь все ще служить вам вірою і правдою, але його зовнішній вигляд залишає бажати кращого? Відколи фарби і іржа на крилах і порогах автомобіля псують вам настрій щоранку? Пора взяти все в свої руки і перефарбувати машину самостійно, не чекаючи надбавки до зарплати.
Вам знадобиться
 • - гараж
 • - дриль зі шліфувальними насадками
 • - наждачний папір
 • - розчинник
 • - перетворювач іржі
 • - автомобільна шпаклівка двох видів
 • - гумовий або пластиковий шпатель
 • - грунтовка
 • - фарба
 • - лак
 • - краскопульт
 • - малярська стрічка
 • - газети
 • - респіратор
Інструкція
1
Перш, ніж думати про те, щоб перефарбувати машину своїми руками, знайдіть для цього місце. Добре, якщо у вас є свій власний просторий гараж в місті чи на дачі. Якщо такого немає, то доведеться брати приміщення в оренду в найближчому гаражному кооперативі або напроситися "в гості" до одного хоча б на час проведення малярних робіт.
2
Підготуйте поверхню. Це можна зробити за допомогою методу абразивної поліровки, простіше кажучи: за допомогою наждачного паперу або дриля з відповідною насадкою. Дриль допоможе заощадити час, однак з нею потрібно бути акуратним, щоб не пошкодити метал. Якщо старе покриття тонке або метал кузова зношений, настійно рекомендуємо обробляти поверхню вручну за допомогою наждачного паперу. Залежно від вашої старанності, процес обробки може зайняти від декількох днів до декількох недель.Помніте, що на даному етапі нам необхідно позбавити поверхню від глянцю, зробити її шорсткою, щоб забезпечити зчеплення з ґрунтовкою і фарбою, і позбавити її від дефектів: патьоків або сколів. Їх необхідно згладити, щоб поверхня кузова була ідеально ровной.Начніте шліфувати наждачним папером з більшим зерном, поступово переходячи до більш тонкого абразиву.
3
Видаліть іржу. Проіржавілі місця слід спочатку зачистити наждачним папером до металу, потім покрити перетворювачем іржі, щоб уникнути повторного утворення корозії, яка може звести нанівець всі ваші труди. При необхідності оброблені таким чином осередки корозії слід зашпатлевать, щоб згладити всі нерівності.
4
Позбавтеся від дрібних дефектів кузова. Розібравшись з обробкою і шпаклівкою всіх вогнищ корозії, приступайте до шпаклівці нерівностей по всій поверхні кузова. Пам'ятайте, що фарба не приховає дефекти підготовки, так що від того, наскільки ретельно ви виконаєте цю роботу, буде залежати в підсумку і якість всієї работи.После того, як ви зашпатлеванную нерівності, і шпаклівка висохла, знову обробіть її наждачним папером, щоб вирівняти поверхню остаточно.
5
Знежирте поверхню. Цей крок випереджає нанесення лакофарбового покриття, так що, де б ви не шліфували кузов вашого автомобіля, зараз саме час загнати машину в гараж. Усі наступні кроки мають проходити в чистому і сухому приміщенні, ізольованому від пилу, волосся, шерсті тварин, комах і чого б то не було ще, здатного прилипнути до грунтовки або фарбі і зіпсувати результат.Для знежирення ідеально буде озброїтися нетканим матеріалом, бо він не залишає за собою волокон, і розчинником.
6
Вкрийте все, що не збираєтеся фарбувати. За допомогою малярської стрічки і газет убезпечте всі гумові деталі та ущільнювачі, віконні прорізи, склообмивачі (двірники краще взагалі зняти, щоб не заважали) і антени. Не забудьте заклеїти дверні ручки і замки, гуму і диски, решітку радіатора, бампери, фари і поворотники.
7
Загрунтуйте кузов. Нанесіть один-два шари грунту на всю поверхню кузова, кожен раз даючи матеріалу як слід просохнути. Наносити ґрунтовку краще за допомогою фарбопульта. Не поспішайте, не робіть різких уривчастих рухів.
8
Приступайте до фарбування. Фарбу слід наносити, так само як і грунт, за допомогою фарбопульта. Шари повинні бути тонкими, а для ідеального результату їх необхідно два або три. Для ідеального результату і блиску, на повністю висохлий шар фарби слід нанести декілька шарів лаку. Не забудьте надіти респіратор: автоемалі і лаки дуже токсичні! Перш ніж фарбувати машину , потренируйтесь на чому-небудь: двері гаража ідеально підійде. Ви зможете зрозуміти, як лягає фарба і як краще управлятися з краскопультом, щоб вже на кузові не було потеков.Попробуйте і переконайтеся, що перефарбувати машину під силу кожному!
Зверніть увагу
Не проводьте роботи в холодну або сиру погоду, дотримуйтесь рекомендацій виробника фарби: температура і вологість критично впливають на властивості лакофарбових матеріалів.
Корисна порада
Якщо корозія роз'їла метал до дір, найкраще буде віддати пошкоджені деталі в кузовний цех. Майстер зможе видалити уражені корозією частини і заварити дірки. Самостійно цю роботу виконати буде важко, до того ж вона вимагатиме дорогого устаткування, яке безглуздо купувати заради одного-двох ремонтов.Шпатлевку потрібно наносити тонким шаром. Запам'ятайте: чим товще шар ви завдасте, тим довше вам потім доведеться шліфовать.Еслі ви хочете зробити більш якісне фарбування кузова, то частина машини доведеться розібрати: зняти решітку радіатора, фари, бампери, зняти і окремо пофарбувати капот, в тому числі і зсередини, укрити двигун і забарвити доступні частини моторного відсіку, зняти оббивку з дверей і, закривши дверний отвір газетами, пофарбувати повністю і їх.