Як випрати пальто.

Прання - найефективніший спосіб очищення одягу від забруднень. Прати можна не тільки сорочки, сукні, а й пальто і навіть шуби.
Як випрати пальто Верхній одяг не застрахована від можливості забруднення навіть при самому дбайливому ставленні. Забруднити пальто можна не тільки сівши на забруднені сидінні в громадському транспорті або ненавмисно притулившись до брудної стіни. Чимало прикрощів приносять і автомобілісти, на високій швидкості проїжджаючі по калюжах. В цьому випадку вміст цих «водойм» виявляється на обличчі, одязі, які не встигли сховатися пішоходів.

Як випрати пальто

Прання - найефективніший спосіб очищення текстилю. Прати можна пальто практично з усіх видів натуральних, синтетичних та змішаних тканин, у тому числі і зі штучного хутра.

Підготовчий етап

Необхідно уважно оглянути пальто. Звільнити кишені від сторонніх предметів, що скупчився сміття. • відрізало погано тримаються ґудзики. • Акуратно відпорювати декоративні елементи з хутра, шкіри. Крім шкіряної обробки кишень, швів. Їх місце розташування позначається декількома стібками. • Випаривается хутряний комір. В цьому випадку необхідно звертати увагу на спосіб, яким він був вшіт.Не варто сподіватися на власну зорову пам'ять. Краще зробити кілька стібків-міток по краю горловини пальто і краю воротніка.Несколько рядків на аркуші паперу значно полегшать проведення етапу сборкі.Края горловини кріпляться звичайним наметочним швом. Особливо це стосується пальто з утеплювачем. Шов повинен захоплювати все слоі.Совет: місце для зберігання відрізаних гудзиків, прикрас, коміра, листка із записами визначається відразу! • Поверхня тканин оглядається на наявність особливо сильних забруднень. Масляні плями також краще помітити парою стібків контрастними нитками. При намоканні вони можуть «загубитися». • Усі наявні пошкодження фіксуються наміткою. Інакше в процесі прання невелика дірка може значно збільшитися в размерах.Пальто готово до прання.

Прання

Прати пальто краще вручну. Тим більше що серйозних фізичних зусиль не потребуется.Вода для прання повинна бути кімнатної температури. Це необхідно для попередження усадки тканини, її линьки. Сучасні миючі засоби ефективні і в досить холодною воде.В налитої майже до половини ванній розчиняється пральний порошок - «автомат» або «ручне прання» значення не імеет.Для прання знадобиться: • Мочалка - з синтетичного волокна м'якої або середньої жорсткості. • Звичайний засіб для миття посуду - для виведення жирних плям. • Будь плямовивідник або господарське мило - для видалення сильних загрязненій.Пальто замочується у воді приблизно на 30¬¬¬-60 хвилин. Потім миється мочалкою. Особливу увагу слід приділити найбільш забрудненим місцях - рукава, кишені і т. Д. Сильно терти не потрібно! Потім брудна вода зливається і наливається друга порція. Пальто в цей час з ванни не виймається. На місця жирних плям наноситься невелика кількість засобу для миття посуду. Сильні забруднення намилюються господарським милом або покриваються кашкою з плямовивідника. Через півгодини пальто знову протирається мочалкой.Затем пальто кілька разів ретельно прополіскується, вивертається навиворіт. Під час останнього полоскання виробів з натуральних тканин або штучного хутра можна додати ополіскувач-кондиціонер. При пранні плащових і штучних тканин краще обійтися без нього - можуть залишитися білі розводи.

Сушка

Ретельно виполоскане пальто злегка віджимається - без викручування. Потім вивішується сушити - це захід може зажадати значних фізичних зусиль. Сушити пальто потрібно на вішалці-плічках, вивернутим навиворіт. Порада: штучну шубу краще спочатку вивернути наявності і розчесати звичайною щіткою для одягу і тільки потім знову вивернути навиворіт для сушкі.Когда тканина підкладки просохне можна вивернути пальто наявності, розправити його тканину, штучне хутро та сушити до конца.Не всі тканини люблять УФ, тому не слід намагатися прискорити процес сушки, вивішуючи пальто на солнце.Висушенное пальто відпрасовувати праскою через вологу тканину. Потім виправляються виявлені дефекти, пришиваються відрізані гудзики, прикраси, вшивається комір.