Як вижити в лісі.

Щорічно в лісі губляться діти і дорослі. Хтось швидко знаходить дорогу, а комусь доводиться провести в частіше кілька днів доти, поки його не виявлять рятувальники. Для того, щоб легше перенести вимушене перебування в лісі , необхідно знати правила поведінки в подібних ситуаціях.
Інструкція
1
Перш ніж відправитися в ліс, попередьте рідних про свої цілі і маршруті. Завжди беріть з собою ніж, сірники, запас питної води та години, навіть якщо виїжджаєте за грибами на пару годин. Намагайтеся дотримуватися знайомому маршруту, якщо заходите в невідоме місце - примічали орієнтири.
2
Остерігайтеся перетинати болотисті ділянки. Якщо така необхідність все ж виникла - візьміть з собою міцну і довгу палицю.
3
Якщо ви загубилися, то перш за все необхідно заспокоїтися. Паніка - ваш самий найлютіший ворог. Уважно озирніться і прислухайтеся - можливо ви побачите власні орієнтири або почуєте крики людей, які вже почали ваші пошуки.
4
Якщо у вас з собою є стільниковий телефон і є зв'язок, то зателефонуйте близьким і викличте рятувальників за телефоном 112.
5
Якщо ви приїхали в ліс не одні і знаєте, що вас будуть шукати, то необхідно залишатися на місці. Можна розвести багаття і співати пісні, щоб вас було простіше побачити і почути.
6
Якщо ви розумієте, що пошуки можуть затягнутися, то приготуйте спальне місце з лапника, знайдіть струмочок з водою, озирніться в пошуку ягід та їстівних грибів. Якщо збирається дощ, то можна спорудити курінь, покрити його лапником і корою.
7
Дотримуючись техніку пожежної безпеки розведіть багаття. У дощ сухе паливо можна знайти під поваленими деревами. Якщо виникає необхідність надовго відійти від кострища, краще погасити вогонь щоб уникнути лісової пожежі.
8
Якщо ви не змогли знайти струмочок, то для пиття можна використовувати дощову воду, зібрану в ямці, яку попередньо потрібно застелити листям. Також можна збирати росу рано вранці.
9
Будьте обережні при зборі грибів - якщо не впевнені в тому, що вони не отруйні, краще не ризикувати.
10
Найскладніше при блуканні по лісі - не втрачати контроль над собою і не впадати в паніку. Звичайно, вам буде страшно і незатишно, але пам'ятайте, що вас шукають і обов'язково знайдуть!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7wFNIAvnoTo