5 способів вилікувати хропіння.

Хропіння доставляє масу незручностей в основному, оточуючим, так як вони не можуть нормально виспатися в компанії хропе. Мало того: хропіння, за деякими відомостями, знижує розумові здібності. Хропіння виникає внаслідок розслаблення м'якого піднебіння і язичка. Іноді він виникає з причини закладеного носа. У такому випадку лікування хропіння просте - потрібно просто вилікувати застуду. А от в іншому випадку вилікувати хропіння допоможуть інші способи.
Інструкція
1
Не пийте на ніч алкоголь! Встановлено, що споживання спиртовмісних напоїв погіршує розслаблення піднебіння і, як наслідок, посилює хропіння. Тому за 6-7 годин до сну краще утриматися від будь-якого алкоголю, навіть пива.
2
Якщо ви спите на спині, покладете під голову подушку. Причому чим вище - тим краще. У такій позі знизиться ймовірність «западання» піднебіння.
3
Але найефективнішою позою проти хропіння вважається поза «на боці». Ця поза - сама природна для людини, тому терапевти вважають її найкращою позою для боротьби з хропінням.
4
Порушувати дихання під час сну можуть і лікарські препарати. У «групу ризику» потрапляють снодійні, транквілізатори і антигістамінні препарати. До складу багатьох з них входять компоненти, що викликають погіршення дихальних шляхів, і, як наслідок, є причиною хропіння. Проконсультуйтеся з лікарем або уточніть в інтернеті, чи є ваш препарат таким. Якщо так - сміливо міняйте на інший, більш безпечний.
5
І найголовніше правило лікування хропіння - висипайтеся! Доведено, що люди, які страждають від хронічного недосипання, засипають важче і хропуть сильніше. Тому, якщо ви вирішите лікувати хропіння в домашніх умовах, прикиньте, чи достатньо довго ви спите.