Як вирізати троянду з ковбаси.

Вміти готувати смачно - це хороший навик, але важливо ще й красиво прикрасити готову страву. Ви можете зробити це за пару хвилин, наприклад, вирізати троянду з ковбаси. З такою прикрасою салат буде виглядати дуже апетитно.
Вам знадобиться
  • - варена ковбаса;
  • - зелень;
  • - огірки;
  • - зубочистки;
  • - гострий ніж.
Інструкція
1
Для троянди з ковбаси краще взяти варену ковбасу «Докторська». Вона без жиру і щільною, еластичною структури. Поріжте її дуже тонкими пластинками, а потім навпіл.
2
Підготуйте зубочистки - покладіть їх поруч. Візьміть один скибочку ковбаси, скрутіть половину його в щільну трубочку. Це буде середина квітки. Потім оберніть навколо центру другу половину платівки ковбаси і дуже обережно відігніть краю. Закріпіть зубочисткою.
3
Візьміть ще один тонкий скибочку і оберніть його навколо троянди з ковбаси. Це буде пелюстка. Зробіть ще кілька. Закріпіть зубочисткою. Але при цьому пам'ятайте, що зловживати зайвими проколами не потрібно. Ковбаса може порватися, і ваше витончене виріб розвалиться.
4
Ваша троянда з ковбаси готова, залишилося тільки підрізати підставу, щоб вона не падала на блюді. Щоб такий смачний квітка виглядав більш натурально, виріжте листочки з огірків і прикрасьте зеленню петрушки.
Зверніть увагу
Дуже красиво виглядає троянда з ковбаси з темною облямівкою по краю. Також можна вирізати троянду з шинки.