Як перенести програми з комп'ютера на комп'ютер. Як перенести програму на інший комп'ютер.

Скопіювати програму з комп'ютера на комп'ютер необхідно в тому випадку, якщо на іншому комп'ютері можливе забезпечення більш високого швидкодії програми або виникла необхідність у використанні програми на іншому комп'ютері. Як би там не було, в разі якщо поставлена задача перенести або всі програми с комп'ютера на комп'ютер або особисті настройки, можливі кілька варіантів, за допомогою яких це можна зробити, якщо програма при установці не робить записів у реєстрі.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер №1
  • - Інтернет
  • - CD
  • - Знімний диск
  • - Комп'ютер №2
Інструкція
1
дислокується місцезнаходження папки, в яку була встановлена папка програми . Для цього натисніть правою кнопкою мишки на ярлик програми і натисніть "властивості".
2
У віконці знайдіть рядок "розміщення". У ній вказано шлях до файлу, що запускає програму.
3
Відкрийте цю папку. Виділіть весь її вміст і скопіюйте в папку, яку створите на робочому столі.
4
заархівуйте папку з програмою. Вставте знімний диск і скопіюйте на нього архів.
5
Вийміть знімний диск і вставте його в інший комп'ютер. Розархівуйте програму на робочий стіл.
6
У випадку, якщо знімного диска немає в наявності, ви можете записати даний архів на CD, а після цього скопіювати на інший комп'ютер, після чого разархивировать і використовувати програму.
7
Якщо обидва вищеописаних способу недоступні, використовуйте Інтернет. Завантажте файл на файлообмінник, при необхідності розбивши архів на кілька частин. Після цього дочекайтеся закінчення завантаження файлу і скачайте архів з іншого комп'ютера. Розархівуйте папку і і запустіть програму.
Зверніть увагу
У випадку, якщо при установці програма робить записи в реєстрі, скопіювати її не вдасться, можлива буде тільки повна установка з інсталяційного файлу.